Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak: Folytatnátok-e a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak: Folytatnátok-e a "hódítást"? Nők: Ilyenkor mi játszódik le bennetek?

Figyelt kérdés
Van egy nő akivel rég óta jó barátságban vagyunk. Egyszer megesett hogy egymásnak estünk. Én akkor szerettem volna komolyabbra fordítani a viszonyunkat, de ő ettől el zárkózott. Azt mondta a barátság neki ennél fontosabb meg egyéb maszlagokat amit ilyenkor szokás. Azóta kiderült hogy már párkapcsolatban van (erről nekem nem beszélt). Én nem kerestem, de ő engem igen. Mondta azt is hogy a barátai mindig fontosabbak mint a párja (bár nekem ez magas labda). Szerintetek érdemes még próbálkozni vagy az ilyet hagyni kell a maga kis gödrében?

2012. dec. 7. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miután egyértelműen elmondta, neki te csak barát vagy és közben párkapcsolatba is lépett, ne próbálkozz szerintem. Ha akar valamit, majd ő lép. Az, hogy keresett, nem jel!
2012. dec. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Nem. A "hódítást" 5 percnél tovább nem érdemes folytatni.
2012. dec. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már megmondta hogy nem is kapcsolata is volt szerintem felejtős.. :|
2012. dec. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tervezek semmit. Csupán arra vagyok kíváncsi hogy a többség ebben a szituációban mit tenne.
2012. dec. 7. 22:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez a személyes véleményem lesz, nem akarok vele megbántani senkit:


Önző és szemét dolog, ha egy nő tudja, hogy a férfi szereti, de azzal kínozza, hogy csak barátként tartja maga mellett. Ha normális a nő, akkor nem keres téged. A helyedben nem áltatnám magam, nem megszakítanék vele minden kapcsolatot. Már csak azért is, mert így hamarabb kiábrándulsz belőle, ha eldöntöd, hogy lezárod a dolgot és hamarabb is leszel képes egy másik, olyan nővel kezdeni, akinek te is kellesz.

2012. dec. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, javítanám a szöveget:

A helyedben nem áltatnám magam, megszakítanék vele minden kapcsolatot.


Nem véletlenül ez a véleményem, régen pont ugyanolyan helyzetben voltam, mint te. Teljesen ugyanezt a szöveget tolta a képembe a nő. Én hülye meg vártam, miatta leráztam olyan szép és aranyos lányokat, akiknek kellettem volna (amikor elszállt a szerelem köde, akkor láttam tisztán, hogy akiket miatta elszalasztottam, 1000-szer szebbek és rendesebbek lettek volna). De nekem meg ő kellett. Utána már hiába futottam volna azok után, akiket meg én küldtem el, leráztak, hogy ha akkor nem kellettek, akkor most már késő bánat. Látod, a nők sem várnak senkire. Te se várj! Rövid az élet, ne fecséreld el. Ha tetszel valakinek és igazán kellesz neki, akkor szinte magától megy simán minden.


A lepontozók fiatalok majd megtanulják mindezt idővel.

2012. dec. 8. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. A "nénik", ha eldöntik, hogy csak barátja vagy/leszel akkor tényleg csak az leszel. :( Bár, ha nem keresed, megszakítasz vele szinte minden kapcsolatot, hiányérzet sok mindenre képes! :)
2012. dec. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!