Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha tudom, hogy valószínűleg ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy valószínűleg ő nem érez irántam semmit, miért akarom neki mégis megmondani?

Figyelt kérdés
Szerintem beégetném magam és kínos lenne, de ez mégse tart vissza! Miért érzem ezt? Ha többnyire biztos, hogy tök ciki lenne ha bevallom neki hogy tetszik, miért akarom mégis megtenni? Ilyenkor hol a józan eszem?

2013. ápr. 20. 11:46
 1/8 anonim ***** válasza:
próbálkozni sosem kinos,próba szerencse!
2013. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld.
2013. ápr. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért mert van benned mélyen egy leheletnyi kis remény, hátha mégis ő is érez irántad. A másik tippem pedig az, hogy ha megtudod biztosan, hogy ő semmit nem érez akkor jobban eltudnád felejteni.
2013. ápr. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2-es szomorú,hogy sokan nem tudják,miből van ez :D


Amúgy nem tudhatod biztosra,hogy mi lesz + legalább nem marad benned a "mi lett volna ha" érzés.

2013. ápr. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, 3.nak tökéletesen igaza van...

Még annyit hozzátennék, hogy van barátnője kb 3 hete, de még sose láttam a lányt, és mindig a haverjaival lóg, sose a lánnyal és ebből gondolom, hogy nem lehet komoly...

És köszönőviszonyban vagyunk, facebookon szokta likeolni a képeimet és suliban is volt már többször, hogy utánam nézett. Nem túl konkrét jelek, de több, mint a semmi.

2013. ápr. 20. 12:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nézd, tapasztalatból mondom, hogyha egy pasit igazán érdekelsz, akkor konkrét lépeseket fog tenni: rendszeresen keres, rádír, felhív és nem csak a képeidet lájkolgatja; utánad nézés helyett meg fog szólítani és találkozni akar veled..stb. Ennek a pasinak pedig sajnos egyértelműen nem kellesz. Én nem aláznám magam egy vallomással még ezek után pluszban. Tuti, hogy sejti, hogy bejön neked amúgy, ezt mindenki érzi, tudja.
2013. ápr. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezt is mondták már nekem páran, hogy ne törődjek vele, mert nem akar velszeg semmit...

De akkor miért nem hagyja abba? Nekem ezzel fájdalmat okoz ha csak rám mosolyog, odajön beszélgetni vagy megbámul a folyosón. Ezt már 1 éve így megy és mindig amikor már úgy érzem, hogy "de jó, túl vagyok rajta", akkor tuti csinál megint valamit.

Tehetne úgy, mintha nem is léteznék...

2013. ápr. 20. 13:53
 8/8 Polipop ***** válasza:
Szerintem meg kell mondanod neki. Mert csak így tudod lezárni egyrészt, másrészt pedig neki is joga van tudni, hogy állnak a dolgok. De fájni fog, az biztos.
2013. ápr. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!