Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnék, ha teccik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék, ha teccik és több mint valószínűleg én is neki, de mégis van egy pár apró bibi na meg nem tudom mégsem h ő mégis mit akar?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki nagyon tetszik..de szerintem ő csak "arra" a dologra hajt...bár én ezt csak abbol gondolom h sokszor mondja h nálam aludna meg ien dolgok (szval lehet csak én hoszem ugy) Minden nap találkozunk( mivel egy baráti társaságban vagyunk) És egy ideje egyre mélyebb a "kapcsolatunk" :D Ugy indult h nem is beszélgettünk szinte de már már csak egymással beszélgetünk és ölelgetjük egymást meg hasonlók. De nem tudom régóta nem volt barátnője ja és itt a bibi h én 5évvel fiatalabb vagyok..szóval lehet azis gondot okozna :S Bár mindenhova együtt járunk(szinte) buli..meg szinte mindenhétvégét együtt tültjök (vkinél v pókerezünk v hasonlók barátokkal)

Volt egy alkalom mikor le akartam kapni de ő nem..mert buliban voltunk és ivott meg énis..nah meg akkor még friss volt a szakitásom az exemmel..szval igy "magyarázta"

Többször meg ugy nem is probálkoztam mert "mi van ha megint beégek?" :D Szóóóóóóóóóóval nemtudom hogy mit csináljak de egyre jobban kedvelem :S És ha más csajjal elvan (megöleli v vmi whá az picit idegesit.) /de nem ugy betegesen -.-"/ szval lécci vki irjon vmit h mit tegyek mert belehülyülök xD najo azért azt nem csak mégis szeretném v nem..nemtom már :S meg h ő mit szeretne jo lenne tudni h tudnhatnám meg?


2009. dec. 16. 21:52
 1/4 A kérdező kommentje:
jah és én16 ő 21
2009. dec. 16. 21:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a hatalmas korkülönbség szinte perverz..:D 5 év különbség az lóf@sz..
2009. dec. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia szeritem kérdezd meg tolle ugy h mind a ketten józanok vagytok ugy nem kerulheti ki :D sok sikert 20/f
2009. dec. 17. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
háát köszi :)
2009. dec. 17. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!