Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Léteznek ilyen fiúk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek ilyen fiúk?

Figyelt kérdés

Tudom, kicsit így abszurd, amit írok, de ennél egyszerűbben nem tudok fogalmazni. Léteznek még olyan fiúk, akiknek van stílusuk, de úgy igazán, tényleg. Akik adnak magukra, igényesek. Ja, és nem undorító "páwa". Nem olyan tömeg ember, mint mások. Olyan aki kb grunge stílusú, külső/belső egyaránt :)

Tudom, ez most így kicsit furcsa, de hát na:D Képeken (gondolok most az összes netes képekkel teli oldalra )sok ilyen fiú van, szóval minden bizonnyal léteznek :D



2013. ápr. 21. 23:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Megválaszoltad a saját kérdésed, bárcsak én is megtudnám válaszolni a saját kérdéseimet...
2013. ápr. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Igen,vannak.. :-)
2013. ápr. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
grunge stílus.. hát megnéztem és arra jutottam, hogy ki az az elvont gyökér aki ennyire elvan az öltözködéssel? legalább annyira rossz, mint a páva
2013. ápr. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És Magyarországon is léteznek? Hahah :)
2013. ápr. 21. 23:17
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen,léteznek...csak keresni kell.. ;)

Mi olyan hihetetlen ebben??

2013. ápr. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem.. Mi az a grunge stílus?
2013. ápr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

idézek:"Nem olyan tömeg ember, mint mások."

grunge STÍLUS az már nem egyedi, mert a style-ját copyzzák, tehát már az is tömeg... csak nem biztos, hogy a te utcádban. Te egy olyan tömeg pasit akarsz, aki nem lakik a szomszédban... :D ejha!

2013. ápr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Yorxun Yorxun ***** válasza:
Nem tudom, mi az a grunge stílus, de a többi elvárásodnak megfelelek. :)
2013. ápr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ebből mekkora szívás lesz... :)
2013. ápr. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Van biza! :D
2013. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!