Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hol tudnék barátnőt szerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves vagyok , és hol tudnék barátnőt szerezni? Nem olyan vagyok aki bulizni jár (igaz nem is könyvtárba , mert iPodomra szedem le a könyveket vagy megveszem őket), szóval viszonylag normális. Ja és járok táncra igaz ott a táncpartnerem 12-13 éves és nem nagyon tetszik nekem mert még gyereknek tartom :D.

2013. ápr. 22. 19:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"mert még gyereknek tartom :D."

Miért, akkor te meg mi vagy ?!

2013. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. Itt nem.

2. 14 évesen minek?! Úgysem tudnál vele mit kezdeni.

2013. ápr. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Vagyis olyan jó lány barátot, akivel kicsit lehet hogy "intimebb" lenne a kapcsolatunk (nem a szexre gondolok , sőt még pettingre sem ). Szóval beszélgetünk, esetleg "puszika" .
2013. ápr. 22. 20:02
 4/11 anonim ***** válasza:
ne barátnőt akarj szerezni, hanem majd ha megismersz valakit akit meg akarsz szerezni, akkor lépj.. nem ugyanaz a kettő.
2013. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
van egy szar hírem, még te is gyerek vagy
2013. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyenlőre:D ilyen felfogással még szerintem sehogy
2013. ápr. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Esetleg ha az osztályodban jobban körülnéznél, biztos találnál szimpatikus lányt! És igen is jó, ha nem csak haverjai vannak az embernek, hanem barátnője akit szerethet, és vele lehet! Nincs túl sok tapasztalatom, de annyi van, hogy ez nyilvánvaló legyen :)

14/F

2013. ápr. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az igaz hogy nem tudna mit kezdeni egy barátnővel.. (legalábbis remélem) de azért már elég idős mivel legalább 8.-os (vagy nem vagy az?)

Amúgy nem hiszem hogy most ide kiírod és az öledbe fog ugrálni minden csaj!

Legyél kedves hozzájuk figyelj a külsődre és akkor biztos szimpi leszel valamelyiknek

2013. ápr. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi ;) Amúgy aki azt hinné hogy itt akarok (itt gyakorikérdéseken vagy a neten) becsajozni az most csalódhat mert az hülyeség...
2013. ápr. 24. 18:26
 10/11 anonim ***** válasza:
mert amúgy te merre laksz?
2013. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!