Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen emlékezetes tárgyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen emlékezetes tárgyi ajándékot adjak a barátnőmnek 18. szülinapjára? (egy ideje már együtt vagyunk)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 23. 22:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%
csald meg
2013. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
21%
vibrátor
2013. ápr. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%
ékszert
2013. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Kérd meg a kezét :P
2013. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Egy új ágyat, amit aztán fel is avattok.
2013. ápr. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%
18 centis vibrátor
2013. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
88%
az ékszer mindig beválik.
2013. ápr. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%

Ja hogy tárgyi, bocsika...

Csinálj neki valamit saját kezűleg, az mind1 hogy mit..akár össze kalapálhatsz egy madár etetőt is xD ,amihez leginkább értesz.Sokat fog jelenteni neki az hogy kitettél magadért és dolgoztál az ajándékkal nem csak bementél egy boltba és megvetted.

2013. ápr. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

Tök jó válaszok, csak éppen nem sokat segítenek a kérdezőnek...

Szerintem lepd meg vmi romantikussal, ha van elég pénz akkor elmehetnétek nyaralni (bár nem túl tárgyi) vagy egy közös vacsora is jónak tűnnik. Az ékszer se rossz, de ne legyen túl drága, hanem inkább ilyen kis aranyos fülbevaló:D

2013. ápr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

szia! a legjobb a saját készítésű ajándék! :) nem tudom, a barátnőd mennyire romantikus, én személy szerint nem szeretem az ilyen pólóra/bögrére/marisnénire közös képet, persze te ismered, a lányok általában szeretik.


mondok egy-két dolgot, aminek talán örülhet:

-süss sütit (a muffin könnyű és finom), valami könnyebb tortát

-kis dobozba írj idézeteket az év minden napjára (ezt nagyon fogja értékelni, ha egyébként kedveli az ilyesmit)

-menjetek el valahová kettesben (mozi, színház, állatkert)

-csinálj kuponokat, melyeket bármikor beválthat nálad ("nézz meg velem egy nyálas filmet", "masszírozz meg", "sétáljunk")

-ha van valami hobbija, akkor ahhoz kapcsolódóan valami apróságot, amiből érzi, hogy figyelsz rá


most hirtelen ennyi jutott eszembe, remélem, segítettem picit. :)


19/L

2013. ápr. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!