Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit vegyek ballagási ajándékna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek ballagási ajándéknak a szerelmemnek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú, és elég rossz helyzetben vagyunk jelenleg anyagilag,nagyon rossz. De nincs pofám odamenni üres kézzel ballagásra, viszont ahhoz sincs, h anyumtól kérjek pénzt erre,mert szinte semmi pénze. Valami ötletes és nem drága ajándékot tudtok?4 hónapja vagyunk együtt de egy normális közös képünk sincs xd gondoltam,h képet adok neki, de nincs :S gondoltam bögrére amin mi vagyunk, de ahhoz is kép kell. meg bögrét ballagásra? -.-

Nem tudom mit csináljak :/



2013. ápr. 24. 15:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet ez elcsépelt már, de sztem csinálj neki egy karkötőt, vmi férfiasat, akassz rá vmi szimbólumot ami kettőtökre emlékeztet vagy vmi ilyesmi:) nem drága, de személyes és mindig te jutsz majd eszébe ha ránéz.
2013. ápr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
gravírozott toll
2013. ápr. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
most ugy őszintén...mikor fogja használni azt a tollat? nekem is van és nem is használom -.- pedig szép ajándék de jön a nyár meg minden, mire újra kéne neki elfelejti, és nem tudom mennyibe kerül
2013. ápr. 24. 15:57
 4/11 A kérdező kommentje:
azért nagyon köszönöm a válaszokat!!!! :)
2013. ápr. 24. 15:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Fess neki egyet,csinálj neki sütit :)
2013. ápr. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nincs haverod akitől kölcsön tudsz kérni?.
2013. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
kérj kölcsön, és vegyél neki egy inget, vagy én arra is gondoltam, hogy egy szép kis rámába teszed a közös képeteket,és odaadod.
2013. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nyisd szét a lábad
2013. ápr. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
karóra
2013. ápr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De ha most nincs ra penzem,kesobb,h adnam vissza???

Jajj de kedves valaszolok vannak errefele..:) szanalmas es szeretethianyos lehet az eleted,ha ez lenne neked egy ajandek.-.- A tobbieknek koszonom a valaszokat!

2013. ápr. 25. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!