Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ki mondjam, hogy vége? Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldogság Bár kérdése:

Ki mondjam, hogy vége? Csak nekem kell látni, hogy nem működik? Szeretem, de nem bízok. Hosszú, de segíts.

Figyelt kérdés

Kicsit hosszú... olvasd és segíts


A párommal lassan 9 éve éve vagyunk együtt, de az elmúlt egy évben rengeteget változtunk rossz irányba. Hazudott illetve nem őszinte velem. Az első hazugságán túl tettem(volna) magam, de azóta egyre több az ilyen alkalom... Azzal, hogy nem őszinte Én is olyanná váltam aki állandóan kételkedik ha nem vagyunk együtt.Össze költöztünk és ha nélkülem megy a családjához ahol ott van a baráti társaságunk ami közös akkor rendszerint elfelejteni mondani vagy kihagy részeket mikor hol és mit csinált. nincs másik lány. nagyon szeretem és ezért nagyon fáj, h nem őszinte velem... Mondtam Neki ha elmondja mik történtek lehet rosszul esik, de nem érzem magam megalázottnak. Első alkalmakkor nem csináltam balhékat, mert tudom minden ember megbotlik olykor olykor,na de rendszeresen?! Félek én hibáztam, de akárhogy gondolkodom mit csináltam rosszul nem jut eszembe semmi. Egyáltalán nem vagyunk veszekedős pár, nem beszélünk csúnyán ha probléma van ketten oldjuk meg. az utolsó eset viszont komolyan elgondolkodtat, hogy van-e így értelme? első este hajnalban ment haza ésszerű és valódi okokat mondott. második este otthon maradt, mert másnap dolgozott. harmadik nap egész nap alig beszéltünk mikor hívott mindig éppen úton volt ide vagy oda. Hallottam a hangján némi alkoholt :) de nem tettem szóvá, mert nem akartam elrontani a kedvét este szalonnát ment sütni és mondta, h az egyik haverunk szakított a barátnőjével és kérdezte nem e menne el a párom vele este a mekibe, hogy ne gondoljon a csajra. mondta nekem ezt és h neki nincs kedve menni este sehová. ez olyan délután 5kor. Én este 9ig dolgoztam. Nem hívott. gondoltam beszélgetnek. mikor meló után hívtam és kérdeztem hol van? Elmondta h csak bejött a sráccal mekizni ekkor már amúgy is rossz hangulatomban nem volt kedvem beszélni mondtam oké, oké, oké majd hívjon. hazaértem 10 kor zuhi. 11 kor megnéztem a telóm láttam h nem fogadott hívásom van tőle. hívtam folyamatosan 3x de semmi álomba sírtam magam egy hosszú sms után. másnap délelőtt keresett és mondta csak egy harmadik haverunknál bandáztak majd hajnalban haza. hallottam h másnapos. szar kedvem volt és kértem mondja el mik voltak, mert nem állunk olyan fényesen, h több 10 ezreket elverjünk egy este és azt mondta Ő nem is költött. igazából azért esett ilyen szarul, mert a hónapban több alkalommal kellett munka miatt külföldre menni és alig taliztunk. mivel haza ment így esélyünk nem volt találkozni és megbeszélni. Mikorra megbocsájtottam h csak egy lazulós este a haverokkal. hazamentem én is mikor Ő már külföldre utazott. nem kellett sokat mennem mire hazaértem addigra tudtam h egész nap ivott és éjszakai fürdőben voltak. azonnal felhívtam h adjon magyarázatot, de csak h már nem mer elmondani dolgokat mert veszekszem, meg szeret és én vagyok az élete értelme, velem tervezi a jövőt stb. hinnék neki és eddig én is így gondoltam, de ennyi csalódás után mit tegyek. kértem hétfőn h ne hívjon, mert át kell gondolnom mit is bírok még és h van-e értelme így benne lennem egy kapcsolatban, hogy Ő nem őszinte. Gondoltam majd smseket ír h szeret meg ne hagyjam meg stb. , de ehelyett csak ennyi jön esténként. beértem, fürödtem, ettem jó éjt. Ez kiborított és írtam szükségem lenne hogy érezzem a szeretetét, meg h hiányzom neki, de Ő erre annyit írt Nem akarom befolyásolni a döntésed tudod mit érzek... napok óta sírok mert irtózatosan szeretem ennyi év után is és bele halok ha nem lehetünk együtt, de abba is ha hazudik és nem őszinte velem. Minden percben rá gondolok és h van-e értelme ennek? Nagyon sok mindent megéltünk már együtt. Mit csináljak. Ha látod mi a hibám kérlek azt is mondd, de valaki aki átlátja a dolgokat. Segítsen.. Köszönöm, hogy elolvastátok



2013. ápr. 25. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Na akkor, csak szép sorjában. Vannak pontok amik nem tiszták.

Nem együtt laktok, hanem külön? Külön városban is?


Ha egy nő sokat hisztizik, akkor a pasik úgy gondolják, hogy hazugsággal elkerülhetik azt. Persze mikor kiderül a hazugság, akkor ugyanúgy hiszti van. De nem is ez a lényeg a pasi szemszögéből. Alapból nem kéne azon problémáznod, hogy a pénzét mire költi. Ha már többször előfordul, hogy te számon kéred, ilyen-olyan okokból, akkor a pasi azt megelégeli. Miért kéne minden egyes pontját elmesélnie, hogy mit hol merre kivel csinált? Nem is értem. Én, mint nő, is utálnám, ha számon kérne párom, hogy mit kivel csináltam, és mennyi pénzt költöttem. Mi 10 éve vagyunk együtt.

Úgy látom, hogy 9 év alatt nem sikerült a férfiak gondolkodását megértened.

Egy pasi, ha azt mondod neki, hogy NE keressen, akkor NEM fog keresni. A manipulálás rájuk ilyen szinten nem hat. Nem gondolkodnak ilyen mélyre, hogy te most akkor biztos azt várod, hogy... És azt hozzáteszem, ez NEM jelenti azt, hogy NEM szeret... Csak betartja amit kértél tőle.


Amit én gondolok: legyél vele megértőbb, mutasd meg neki, hogy nyugodtan elmondhat bármit neked, nem lesz hiszti, mert neked az őszinteség a legfontosabb. Amint ezt látni fogja, akkor ő is meg fog változni.

Én, mint külső szemlélő nem látom olyan nagy problémának, hogy szakítanotok kelljen. Még helyre lehet hozni, de ahhoz nagyon kéne a hozzáállásodon változtatni, és aztán az övé is meg fog.


29/n

2013. ápr. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm... egy faluban élnek a szüleink és nekünk van egy közös albérletünk, a pénz csak azért gond mert közös kasszán vagyunk és Őt nem zavarja az ha utolsó forintot elszórakozza majd valaki ad és segít nekünk, de szereti, hogy mindig minden legyen...
2013. ápr. 25. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:

Oké, szép regényke, de nagyon sok benne az össze-visszaság :/ nem derült ki nyíltan, hogy mi is a gond valójában. ( legalábbis számomra) így csak találgatni tudok, mi a szitu. Az első mondanot annyi, hogy légy megértő! van olyan, aki szeretne egy kicsit "szabadabb" lenni egy kapcsolatban, elmenni többet a haverokkal erre-arra. Különben szétmenne a kapcsolat, mert 9 év hosszú idő, és mondjuk.. eléggé meg lehet unni egymást 9 év után :) ez nem ellened irányult, ez csak egy megjegyzés.

Tehát adj neki időt, mutasd ki felé, hogy veled mindent meg lehet beszélni, mindenre nyitott vagy, és hajlandó vagy őt elengedni feltételek nélkül akár egy kanbuliba, hogy legyen és piáljon a haverjaival együtt :)

Továbbá fennttartom azt is, hogy lehet, hogy a hazugságoknak nem csak ilyen okaik vannak. Rengeteg kérdést láttam már itt a GYK-n, hogy.. hazudok a barátnőmnek, mert nem merem neki elmondani ezt/azt, pl. hogy nincs merevedésem, ésatöbbi. itt most nem feltétlen erre gondolok, hanem egy olyan körülményre, behatásra, ami őt nagyon kínosan érinti. Sajnos a férfi hiúság ilyen.. A legtöbbünk hazudik, hogy ne essen szégyenfolt rajta. ( Máig sem értem, kit akarnak ezzel becsapni..) Szóval csak ennyit tudtam mondani erre :]

2013. ápr. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne dobd el a kapcsolatot ilyen konnyen.

Adj idot magadnak, es gondold at.

Ezek azert nem olyan nagy dolgok, amiert egybol szakitani kellene.

2013. ápr. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!