Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A fiúk miért ilyen érthetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért ilyen érthetetlenek? És még azt mondják, hogy mi lányok vagyunk bonyolultak. Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki tetszik nekem. 2 évvel idősebb nálam, én meg még nagyon fiatal vagyok ehhez, de nem tehetek róla hogy bejön. Egy táborban ismertem meg, 5 napot találkoztunk összesen. Vannak közös ismerőseink szóval nem tök idegen. Volt egy kis szemezés, meg irtó rendes/vicces/udvarias stb. volt, és úgy vettem ki ebből, hogy bejövök neki. De több nem lett kettőnk között. Mikor eljöttünk a táborból, sokszor beszéltünk, még mindig szoktunk beszélgetni. A baráti társasággal meg is beszéltük, hogy nyáron mindenképp tali, alig várom.:) Csakhogy. Nem én vagyok az egyetlen, akinek tetszik, hanem az lb-is így van vele. Ahhoz képest nagyon jool kezeljük, de ha vele jönne össze nekem lenne szar, vagy fordítva. Mit csináljak? A szemezés ezek szerint nem számít? Ha fiatal vagyok kizárt egy komoly kapcsolat? Segítsetek!!

2013. ápr. 25. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Na most akkor egy fiú miatt töketlen barom a többi?Azért ez te sem gondoltad komolyan!
2013. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A fiatalság nem kizáró tényező :)

Itt a sarkalatos pont a legjobb barátnőd. Most inkább azt kéne eldöntenetek, hogy egy srác megér-e annyit hogy megromoljon a barátságotok, hiszen ha bármelyikőtök összejön ezzel a sráccal akkor bizony megromlik... ezt már most borítékolhatjátok

2013. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Azt a mindenét milyen érthetetlen ez a fiú! Nem ártana néha visszaolvasni amit leírtatok és egy tényleg találó címet adni az irománynak.
2013. ápr. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Kérlek szépen, miért is érthetetlen ez a fiú? Nehogy már ő legyen a hibás, mert neked és a barátnődnek is ő tetszik.


P.s.: És joggal mondják, hogy ti bonyolultak vagytok. Lsd ez a kérdés.

2013. ápr. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ember, te felfogtad egyáltalán amit írtál? Az a szerencsétlen gyerek miért hibás azért mert rajtad kívül másnak is bejön? Ó istenem...
2013. ápr. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem azért regisztráltam erre az oldalra, hogy szidjanak, de ha ennyire érdekel, nem hibás egyáltalán, azért írtam érthetetlennek, mert olyan jelet adott, amit viszonoztam de nem lett több köztünk. És még én vagyok a fogyi ember! Erre nem gondoltál mi? ;)
2013. ápr. 25. 23:20
 7/8 0821pontpont válasza:
lehetsz vagy 12...
2013. ápr. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A flörtölésből nem mindig lesz kapcsolat. A flört csak szrakozás, lehet ezzel is, azzal is, egyszerre több emberrel. Én lány vagyok, de ebben a kérdésben nem találom érthetetlennek a fiút.
2013. ápr. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!