Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek legetséges az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Worldismine kérdése:

Szerintetek legetséges az ilyen? Ha igen hogyan es hol tudnám intézni?

Figyelt kérdés
Barátnőm elutazott 20 napra ,1 het mulva jön haza de sajnos nem tudok elmenni a reptérre és ott várni. Szerintetek azt meg lehet csunálni h valamilyen csomagküldő szolgálat v futár ott várja a reptéren pesten egy csokor ròzsával amit az én nevemben ad át? Hol kell érdeklődni ilyenkor? Ja meg kicsit macerásabb mert én debreceni vagyok, gondolom akkot pesti futarszolgálattal kell beszélni.

2013. ápr. 26. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

De aranyos vagy! Remélem megbecsül a barátnőd :)

Nos, én személy szerint nem tudok ilyen futárszolgálatot, de szerintem keress rá, és biztosan találsz.

Sok boldogságot nektek :)

2013. ápr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
és akkor a futár viszi haza a baártnödet is...? mert akkor én is vállalom. :)
2013. ápr. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem nem :D megmondanám ennek a cégnek ha van ilyesmi,memondanám mikor hol szàll le a gépe mutatnék egy képet ròla meg esetleg a futár egy tàblával állhatna és a barátnőm neve lenne rajta
2013. ápr. 26. 08:13
 4/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de szeritnem nem létezi kaz az összeg maiért egy futár elvállalná azt, hogy egy csokor virággal és egy táblával a kezében csináljon hülyét magából. :)

Szerintem egyszerübb lenne ha házhoz küldenéd a virágot és amikor "a kis szobába toppanna" akkro már rendesen dul ful magában hogy "na a Gézám megfeledkezett rólam" akkor ávrná gézától egy nagy csokor virág az ágyon, amitöl rögvest elolvadna... :)

2013. ápr. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos én sem tudok konkrétumot, de szerintem van az a pénz, amiért elvállalják, hiszen ez nekik csupán munka. Valóba irány a gúgli. Az ötlet egyébként, valamint a gesztus kiváló, gratulálok hozzá.
2013. ápr. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem biztos hogy van ilyen. Ha nem találsz erről konkrétan semmi infot, akkor hívd fel valamelyik futárszolgálatot és kérdezd meg, hogy vállalják e.
2013. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
szerintem inkább taxit küldj érte :) a taxis tuti megvárja a virággal, mivel ki van fizetve :D a reptéri transzferek meg viszonylag jó áron vannak :)
2013. ápr. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem futárszolgálat kell neked, hanem virágküldő szolgálat... Ők tuti, hogy kézbesítik neki, csak az árban kell megegyeznetek.
2013. ápr. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 aszomszedneni ***** válasza:
virág üzletekkel is lehet ilyennel kooperálni , hogy kiviszik a csokrot megadott helyre . én legalábbis már intéztem így csokrot személyeknek .
2013. ápr. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha annyira fontos neked az a csaj, akkor miért nem tudod lemondani a másik programod?
2013. ápr. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!