Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az univerum el tudja intézni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az univerum el tudja intézni, hogy vki belémszeressen?

Figyelt kérdés
Vonzás törvényének hívőitől kérdem. A feltételek am jók, és dolgozom az ügyön. Lehetséges ez vagy mint a Dzsini az Aladinban, nem terjed idáig a hatalma?:S
2008. szept. 3. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi sem lehetetlen. De az univerzum erőit nem annyira irányíthatod, legfeljebb felhasználhatod. Pl. kisugárzást, kedvességet merítessz belőlük.
2008. szept. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de ez alapján Te nem vagy a vonzás törvényének hívője:D Annak épp az a lényege hogy a gondolataiddal irányítod az univerjum erőit:D Vagyis inkább kiküldöd a gondolatot és az univerjum ennek megfelelően rendezi át a világot. De ez ennél picit bonyolultabb.
2008. szept. 3. 15:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem, ha kész vagy arra, hogy egy harmónikus kapcsolatban élj: megkapod, megteremted. Dolgozz MAGADON és a siker nem marad el. Hisz a Te utad járod.
2008. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

:)) VT-hívő vagyok, több könyvet is olvastam a témával kapcsolatban (Rendeld meg az Univerzumtól!, Kérd és megadatik 1., 2., Teremtő képzelet, a Titok, Váltsd valóra legvadabb álmaidat!, és a sort még folytathatnám), és jelenleg én is azon munkálkodom, hogy egy bizonyos személynek, aki régóta tetszik nekem (csak sajnos nagyon ritkán találkozunk :( ) felkeltsem az érdeklődését...

Tudod, a vonzás törvényéről szóló könyvek alapvetően amerikaik számára íródtak, tehát a megfogalmazásuk is más jellegű, és nem feltétlenül elégíti ki a magyar "ízlést". Úgy vettem észre, hogy az amerikai könyvek sikervadászok, és gyakorlatilag bármit megígérnek, a "kivételes helyzetekkel" pedig nem számolnak.

Mi, magyarok - ahogyan az az élet minden területén megmutatkozik (már az iskolában is) -, pesszimisták vagyunk, és nehezebben hiszünk a sikerben -... ez azonban nem feltétlenül "rossz", hiszen - szerintem - reálisabban tudunk mérlegelni, és nem hisszük azt egy "csináldmagad" könyv elolvasása után, hogy miénk a világ.

A vt-ről szóló könyvek között azonban egyetlen olyannal se találkoztam még, ami konkrét dologgal/személlyel, stb. kapcsolatban ígérné meg, hogy a tiéd lesz.

Tehát: nem olvastam olyat, hogy megkaphatod a szomszéd Mercijét, ha nagyon vágysz rá, csak azt, hogy megkaphatsz EGY Mercit, ha nagyon szeretnéd. És ez nagy különbség!...


A kérdésedet egyelőre nem tudtam értelmezni: a "vki" egy konkrét személy, akit kiszemeltél magadnak és akinek a szerelmére vágysz, vagy csak úgy általánosságban "vki" (bárki) szeressen beléd?

Ha egy konkrét személy, akkor szerintem befolyásolni csak kis mértékben tudod az eseményeket, hiszen mindenki szabad akarattal rendelkezik, ha azonban egy hozzádillő társat keresel, de nem te határozod meg, ki legyen az, akkor - szerintem - IGEN, az Univerzum el tudja intézni, hogy megkapd azt a vkit. :)

Ha még nem ismernéd ezeket az oldalakat, akkor érdemes itt körülnézned, mert kaphatsz jó "programozási" tippeket:

www.atitok.hu

www.thesecret.hu

Sok sikert! :)

2008. szept. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! a vki egy konkrét személy egyénként és nagyon-nagyon akarom!:D
2008. szept. 3. 15:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Az utolsó válaszoló vagyok. Annak a vkinek "megéri", hogy veled legyen? Ha Neked Ő a Legjobb, a lehető Legjobbá kell válnod Neked is, hogy ő se maradjon hoppon ;)

Egyébként most én is "rástartoltam" egy konkrét személyre, ... de meghagyom a lehetőséget annak, hogy ha van más, aki jobban illik hozzám nála, akkor az jöjjön :)

Szerintem kérd te is a hozzád legjobban illő személyt, és akkor a minden szempontból legmegfelelőbb jön - aki persze lehet, hogy nem a most kiszemelt egyén ...

2008. szept. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"Akad néhány kívánság, ami egyáltalán nem működik. Pl. nem kényszeríthetünk másokat arra, hogy az akaratuk ellenére megtegyenek valamit. Vagyis nem intézhetjük el, hogy valaki belénk szeressen. Vagy hogy egy bizonyos dolgot megtegyen nekünk. A szabad akarat mindenek felett áll - még a kívánságok felett is. És ez jól is van így, hiszen máskülönben bárki bármit kívánhatna tőlünk, s nekünk hirtelen olyasmit is meg kellene tennünk, ami egy cseppet sincs ínyünkre." Ez a Kívánjunk sikeresen c. könyvből való, de kb. ez van a Rendeld meg az univerzumtól-ban is.
2008. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehet az Univerzumra hagyatkozni, de szerintem maradj a bevált dolgoknál! Hogy mik ezek, hát lapozz vissza 3-4 oldalt, találni fogsz 5-6 olyan kérdést, hogy "Hogyan érjem el, hogy belém szeressen"...

-G-

2008. szept. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!