Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vannak olyan fiúk akik azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan fiúk akik azt mondják a lányoknak, hogy barátkozni akarnak közben pedig többet szeretnének? Ha igen akkor miért teszik?

Figyelt kérdés
Csak,mert szerintem az a jó,ha egyik ember egyenesen közli a másikkal,hogy mi a szándéka.Én is ezt teszem...Bár ez csak az én véleményem!

2013. ápr. 26. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak én is ilyen vok és ez azért van mert nagyon szimpatikus egy lány de a kölcsönös szimpátiát nem érzem annyira vagy egyértelmüen nem jön le akkor inkább legyük barátok mint hogy bevaljam neki és elküldjön.
2013. ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valszeg azért, mert ha elsőre odaállít, hogy szétdugná , akkor a csaj tuti elhajtja :)
2013. ápr. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok fiú van aki először barátkozik, mert így megismerheti a lányt... nincs ezzel semmi gond.
2013. ápr. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Furcsa módon ez sok lánynak sokkal inkább felkelti az érdeklődését, mintha kerek perec odaállna elé az ember - velem volt néhányszor, hogy tényleg nem akartam többet, szimpatikus volt, de ilyen-olyan tényezők miatt úgy gondoltam, hogy hosszú távon nem esélytelen lenne a dolog. Ezt mondtam is, erre meg mintha bekapcsolna náluk a riasztó, hogy most azonnal meg akarnak szerezni - általában rohadtul nem ez a helyzet.


Szóval ez egy fura dolog. A másik lehetőség, amit fent is írtak, hogy nincs elég vér a pcsünkben ahhoz, hogy odaálljunk, és inkább csak addig megyünk, amiből még biztosan nem lehet gond - aztán rávetjük magunkat az első gyanútlan pillanatában.

2013. ápr. 26. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!