Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy tőlem mindenki csak kapcsolatot akar? Ha közlöm velük, hogy csak barátkozni szeretnék már nem vagyok érdekes senkinek, nem keresnek többet. Miért nem kell az én barátságom annak se akinek egyébként sok lány barátja van?

Figyelt kérdés
Nagyon kezd elegem lenni abból, hogy minden pasi csak azért van körülöttem mert akar valamit. Senki sem azért, mert szereti a társaságomat és szivesen lenne a barátom.
2013. ápr. 22. 11:58
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Én pont lánybarátot keresek, de elég csúnya vagyok, ami elég sok lánynak akadály. Minden szép csaj helyes fiúval akar barátkozni én úgy tapasztalom.
2013. ápr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Szerintem barátságnál egyáltalán nem is számít a külső legalábbis nekem mindegy lenne, de sajnos velem senki nem akar barátkozni, mindenki csak fel akar szedni. Ha nem sikerül akkor meg lelép. :(
2013. ápr. 22. 12:03
 3/30 anonim ***** válasza:
16%
Lehetséges, hogy amúgy baromira unalmasak a témáid egy férfinek (Dzsásztin bíber, gagyi bulvárhírek, ikszfaktor, barátokközt, mentalista, dr.csont elemzések) és emiatt a többség "szex vagy semmi" elvet alkalmazza veled szemben.
2013. ápr. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
Minek barátkozzanak egy lánnyal?
2013. ápr. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Gyere, mesélj!
2013. ápr. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Kérdező, te megvennél úgy egy üdítőt, hogy tudod, soha nem ihatod meg?!
2013. ápr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség. Utálom a rózsaszint és a plázamacákat. Imádok a kocsikról beszélni, érdekel tunning, a barkácsolás, PC és müszaki cuccok, lelki szemetesládának is jó vagyok mert meghallgatok mindenkit mégsem akarnak.


Az üdítős példát meg nem tudom értelmezni. A barátjuk akarok lenni nem a kitartott "megvett" nőjük. Barátsághoz nem kell pénz.

2013. ápr. 22. 12:09
 8/30 anonim ***** válasza:
Nem a hulladékkal (kérdésedben említettek) kellene barátkozni, hanem a rendesebb emberekkel... Vagy méginkább kellett volna. Már késő. Az ilyen ellenkező nemű barátságok általában legkésőbb középsuliban kell, hogy kialakuljanak.Esetleg egyetem(?) de később már nincs ilyen.
2013. ápr. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

A hapsik nem a nőkben látják legtöbbször a barátot.

A nőket más "célra" szeretnék, pláne, ha jól is néz ki.

2013. ápr. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Egyetértek a kérdezővel és én is ezt tapasztalom. És miért ne lehetne egy lánynak fiú barátja?
2013. ápr. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!