Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit rontok el mindig? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el mindig? Hogyan vegyem rá magam, hogy ne hagyjam abba a próbálkozást?

Figyelt kérdés

Mindig az van, ha megismerkedem egy lánnyal, akkor valami nem stimmel, és csak úgy minden szorosabb kapcsolat nélkül vége mindennek. Egy idő után ő sem keres, én sem keresem, viszont 1-2 héten belül az összes összejön valakivel, én viszont maradok így egymagamba.

Jó persze az igaz, hogy általában olyan lányokkal kezdek, akik nem tetszenek túlságosan, de akkor is.

Most viszont elkezdtem megillyedni, és fontolgatom hogy felhagyok ezzel a próbálkozással, mert a végén mindig ugyanaz a szitu. Ő összejön nagyon hamar mással, én viszont maradok egymagamba. Mintha valami átok lenne, vagy nem is tudom minek nevezzem.



2013. ápr. 27. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanez van,mintha helyettem irtad volna le,

én is igy érzek és nem tudok ellene tenni

2013. ápr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyrészt koránt sem biztos, hogy bárkivel is összejöttek a nők, másrészt valószinűleg te adsz olyan jeleket a nőknek, hogy neked nem kellenek.Az átok az nem igy működik.
2013. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy miért nem keresed...ha annyiban hagyod, akkor naná, hogy megy az egész a levesbe... -.-

Miért kezdesz olyanokkal akik nem tetszenek? -.-

...ha feladod, akkor mi lesz? Lesz 10 macskád egy panelban, és "boldog leszel"


Menni, csinálni, próbálkozni!!!

2013. ápr. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kezdeti lendület alábbhagy, és már nem nyújtasz újat. Az intenzitásnak folytonosnak kell lennie, különben nem fogod érdekelni. A másik lehetséges dolog, hogy már a legelején úgy megfogod, hogy nem fog elengedni. Itt viszont minden elvárásának klappolnia kell, amit veled szemben támaszt. Az ideálist lássa benned. Álarc felesleges, mert az hamar kiderül.
2013. ápr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Bruce_Wayne ***** válasza:
sajnos ez megváltozott ismerkedési szokásaink következménye.Az emberek túl könnyen ismerkednek,kötnek barátságot,párkapcsolatot,és szinte egy pillanat alatt képesek bárkivel szexuális viszony kialakítani.Régen többet tettünk az emberi kapcsolatokért és nagyobb becsben tartottuk őket,ha valakivel például megismerkedtél egy buliban,mindent megtettél hogy még akkor kideríts róla mindent, mert nem volt facebook hogy majd másnap rákeress, és ráírj "mizu".A probléma itt van nem bennetek.
2013. ápr. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne kezdj olyanokkal akik nem tetszenek, csak kicseszel velük és magaddal is.
2013. ápr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

akik meg tetszenek olyanokkal nem merek kezdeni, mivel az van bennem hogy olyanokkal úgysem lehet semmi mivel egy idétlent mutatnék magamból nekik, nem az igazi énem. Így az olyan kapcsolatok ismerkedések alapból halálra vannak ítélve.


Egyébként ha abbahagyom persze h megy az egész a levesbe, viszont nem kell minden egyes nap felébrednem úgy, hogy na ez is úgy sült el mint a többi. Csak a szokásos, ő szerzett valakit nagyon hamar, én meg...

2013. ápr. 27. 12:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem keresed őket, úgy veszik nem érdeklődsz, persze, hogy mást találnak. De eleve azt is mutatod, hogy nem is érdekel téged az egész. Ez pedig meglátszik. Senki sem akar olyannal együtt lenni, aki nem érdeklődik iránta. Ez nem átok, csak logika.
2013. ápr. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen de én is elvárnám hogy ő is érdeklődjön irántam. Nem szeretek jobban érdeklődni más iránt, mint más irántam.
2013. ápr. 27. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!