Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Küzdjek még, vagy hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Küzdjek még, vagy hagyjam elmenni ezt a lányt?

Figyelt kérdés
Van 1 lány 5 hónapig barátok voltunk,nemrég bevallottam,h szerelmes vagyok bele.Ő nem volt belém.Ő már nem akart velem találkozni,és már beszélni se nagyon.Én törölni akartam fbn,de el kezdtünk közben veszekedni.Írtam neki egy félreérthető csúnya levelet,amit már megbántam.Még írkáltunk egymásnak keveset,és most tiltott is már.Próbálkoztam mindenhogy bocsánatot kérni,de ő hajthatatlan.Hagyjam menni,vagy mi legyen?
2013. ápr. 23. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd menni, nem kell erőltetni.
2013. ápr. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
Ha már ilyen butus voltál, akkor hagyd csak menni, úgysincs értelme küzdened. Mellesleg rengeteg csaj van rajta kívül... Egyébként meg alapszabály: SOSE valljál szerelmet egy lánynak!!!!!!
2013. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben rendes vagy inkább ad fel. Ha bunkó vagy (bár nem vagy különben ő futna utánad)


[link]

2013. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hagyd menni!!!....ha veszekedtetek az már nem jo velem is volt ilyen szall tom...:S....a fiu b** volt na mind 1 :D
2013. ápr. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm a válaszokat! :-(
2013. ápr. 23. 13:09
 6/7 anonim ***** válasza:

ha nagyon jó barátok letettek volna, akkor nem csinálta volna ezt, azok után hogy kiderült hogy te szerelmes vagy belé.

17f

2013. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi is ugyanezt csináltuk az exemmel. Az lett a vége h sértődötten letiltott meg én is őt. Eljátszottad az esélyed, mi is a miénket. Itt már nincs mit tenni. Lépj tovább rajta, majd legközelebb ne az indulataid vezéreljenek.
2013. ápr. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!