Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » EZ most mit jelent konkrétan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

EZ most mit jelent konkrétan?

Figyelt kérdés
több, mint fél éve vége lett egy tartós kapcsolatomnak. Így már nem szeretem a lányt, viszont amikor alszok, sokszor vele álmodok, olyanokat, hogy csókolózunk, és akkor nincs bűntudatom, de akkor viszont ( álmomban) hiányzik. Külön-külön az is megfordul a fejemben, hogy van valakije, ennek ellenére megtörténnek bizonyos dolgok,MÉG annak ellenére is, hogy ellenségesen viselkedik.( nem kell mondanom ugye, hogy mindezek CSAK álomban..!) akkor ez mit jelent? talán azt, hogy még nem sikerült túltennem magam rajta? Annak ellenére, hogy már nem érzek iránta Semmit??

2013. ápr. 27. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Most férfi vagy kiskirálylány, legyél már egy kicsit tökösebb, egy affektáló riherongy nem akad le valakin ennyire.
2013. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"hogy még nem sikerült túltennem magam rajta"

Ahogy mondod.

2013. ápr. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Baccardi01 ***** válasza:
A kérdésed után meg is válaszoltad magadnak a dolog lényegét.
2013. ápr. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztos nem tetted még túl rajta magad.
2013. ápr. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat! Talán majd az idő segít ezen. 1es válaszolónak: Tudod talán azért lehet, mert én SOKAKKAL ellentétben, (habár fiú,de) érző lélek vagyok.
2013. ápr. 27. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!