Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok valakibe,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok valakibe, aki semmibe vesz. Több hónapja nem tudok túllépni rajta, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Korábban randiztunk, de nem jöttünk össze. Én megszerettem, ő eltűnt. 3 hónapja minden nap csak szenvedek, nem bírok már így élni tovább:( Van valami tanácsotok erre?


25/L



2013. ápr. 27. 15:50
 1/7 Mókusgyilkos ***** válasza:

az utolsó sor elejére tudnék mit mondani de a végén még engem vinnének el a sünök XD


25 évesen.. egy olyan könnyed 10 éves késéssel megérkezett az első csalódás vagy mi ?:D jó jó.. majd elmúlik 3 hónap azért még nem olyan durván sok.

2013. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha eltűnt akkor sok mindent nem tudsz csinálni. Próbálj meg túl lépni rajt...25 éves lány vagy, nem olyan nehéz normális srácot összeszedni! :)
2013. ápr. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat hallanám 24/L

az én randiim is igy szoktak végződni..

az egyetlen amit tehet, hogy nem adod fel, próbálsz felejteni és ismerkedsz tovább. Az idő majd megoldja.

Próbálj kikapcsolódni, barátnőkkel eljárogatni, bulizni, ismerkedni, programokat csinálni, hobbi, sport bármi ami megnyugtat és örömödet leled benne na meg eltereli a gondolataidat is.

2013. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hasonló, bár nem pontosan ilyen helyzetben vagyok. Neten keresztül összebarátkoztam egy lánnyal, elég problémásak vagyunk mindketten, nagyon közel kerültünk egymáshoz, mikor először találkoztunk, összejöttünk; pár hónap múlva szakítottunk, de továbbra is jóban maradtunk, beszélgettünk, néha találkoztunk is. Egy nap összevesztünk interneten egy jelentéktelen dolgon, letiltott, egy hétig nem beszéltünk, meglátogattam őt, és mintha egy másik ember lett volna. Azt mondta, "lezártnak tekint minket minden szempontból" (WTF? mi lezárnivaló van azon, hogy barátok vagyunk?), "el akarja felejteni a múltat" (nem csak engem, hanem sok minden mást is) és "tiszta lappal kezdeni". Néha próbálom őt megkeresni, de nem hajlandó szóbaállni velem. Azt ugyan nem igaz rám, hogy nem bírok élni, de minden nap eszembe jut és hiányzik nekem. Tanácsom sajnos nincsen, de nem vagy egyedül.
2013. ápr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha nem jöttetek össze, eltűnt, akkor nem jöttél be neki. 25 évesen ezen már túl kéne tudni lépni.
2013. ápr. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értek engem már ilyesmi kudarcok az életem során. Sokszor túlléptem már mindenen. De épp ez az, hogy azok csak ilyesmik voltak, de messze nem ilyenek. Ez most egészen más. Annyira különleges volt az életemben, mintha az igazit találtam volna meg. Nem is tudom elmondani mit éreztem amikor először találkoztunk és amíg ismerkedtünk. Olyan szintű összetartozást éreztem, amit még soha.
2013. ápr. 27. 16:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom, hogy kapd össze magad, és próbálj tenni valamit MAGADÉRT! Dolgozz magadon, hogy még csinosabb, jobb alakú, szebb arcú, kedvesebb, intelligensebb légy. Bizonyíts! Találd meg a külső és belső egyensúlyt.. így többé már nem fogsz így érezni.. és lehet, hogy még ŐT is az utadba sodorja majd a szél, és bánni fogja, hogy nem jelentkezett többé ;)
2013. ápr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!