Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiu aki tetszik es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu aki tetszik es osszevesztunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Facebookon megismerkedtem egy nagyon aranyos fiuval mindig irta a puszilos jeleket beszeltunkt telefonon is es nagyon kedves volt meg kerdezte is hogy hogy mondjak magyarul hogy puszilak ... skypoztunk sokat meg minden de o sosem irt ram mindig en irtam ra es en hivtam fel. Aztan most osszevesztunk es nm kerestem reg ota ... o se engem. Nem tudom hogy mit kellene tenem nagyon aranyos fiu nagyon ritka az ilyen ugyhogy kerlek segitsetek ... hivjam fel ?.. es ha felhivom mit mondjak neki ?? Valaszaitokat elore is koszonom... ekezetem nincs romaniai vagyok ugyhogy kerlek nezzetek el nekem a helyesirasi hibaimat is . Koszi :*

2013. ápr. 27. 19:27
 1/1 anonim válasza:
Ha télleg nagyon hiányzik, akkor szntem hívd fel, felesleges várni, így csak kínzod magad. De ne mond meg neki, h naon hiányzott neked, meg ne csöpögj, mert az nem szép. Ha télleg kedves, és akar tőled vmit, akkor majd szépen elfog veled beszélgetni, jókat nevettek majd, és később már ő fog keresni téged. Egy jó beszélgetés után azonban, ha nem keres, akk ne foglalkozz vele, ne te keresd fel mindig, mert az ciki és rámenős.
2013. ápr. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!