Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Csak a jó pasikhoz vonzódom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a jó pasikhoz vonzódom, de én nem vagyok szép. Erőltessek magamra olyat, aki nem tetszik, különben mindig egyedül leszek?

Figyelt kérdés

Más is van ilyen lehetetlen helyzetben?:D

Sztem igazságtalan. Azért mert nem vagyok szép még nem fogok a szintén nem szép fiúkhoz vonzódni. És ez nem döntés kérdése. Persze a jobbak meg átnéznek rajtam. Akkor nekem a magány jutott erre az életre?


24/L



2013. ápr. 27. 16:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
Ennyit arról, hogy a külső nem számít :D Nektek csak az számít, meg a pénz :D
2013. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
amíg ennyire felszínes vagy, addig igen, egyedül maradsz.
2013. ápr. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem azért sokan, akikre azt mondják a férfiak, hogy milyen jó nő, inkább csak nagyon sok időt fordítanak szépítkezésre (edzőterem, hosszú haj, divatos ruhák, magassarkú cipő, smink) és ettől válnak "jó nővé".


Persze tudom itt a gyakorin mindenkinek a belső érték a fontos, de ha ilyen tipikus "jópasit" szeretnél magadnak, akkor valami hasonló stílussal próbálkozz.

2013. ápr. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
62%

Fordits több időt a külsődre...

attól h " nem vagy szép" még lehetnek elvárásaid

2013. ápr. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Ennek semmi köze a felszínességhez. Azt nem mondtam, hogy nem érdekel milyen az illető személyisége. De a vonzalom az elengedhetetlen ahhoz, hogy együtt legyél valakivel. És a fizikai vonzalmat azt igenis nagyrészt a külső határozza meg. Az pl lehet, hogy kellenék egy jó pasinak, de mint ember engem taszít és így mégsem jönnék össze vele csak azért mert jól néz ki. De hiába jön be valaki személyisége, ha egyszer nem érzek semmit mellette, mert fizikailag nem mozgat meg.

A külsőmből igyekszem kihozni a legtöbbet:) Sportolok, az öltözködésre is figyelek. Amin tudok változtatok.

2013. ápr. 27. 16:50
 6/25 anonim ***** válasza:
Lejjebb kell adnod az igényeidet... azért ennyi önkritikád legyen már.
2013. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%

esélytelen vagy.Nem véletlenül néznek át rajtad:D Kinek kell egy ronda csaj ha megkaphat jobbnál jobbat? meg már illik is kihasználni az adottságokat egy férfi embernek..:D ezvan.Nem hiszem h van olyan srác aki beérné kevesebbel mint amilyet megkaphat a kinézetével.....

na meg a haverok csaj barátok véleménye........


ki mondta h igazságos xDDD lol

2013. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
45%
Kedves kérdező nem a szépség a fontos legyen egy aránylag normális csinos testalkatod és a fentebb emlitett külső diszitések akkor te is szép leszel.. de hiába leszel szép ha nem vagy egy életre való talpraesett ügyes tipp- topp életvidám mosolygós kis csaj vagy nő ez sokkal fontosabb! Ideig óráig a férfi vonzódik a szép nőhöz de ha nem tud főzni mindent mondani kel neki mert magától nem veszi észre .. vagy nem a lelki társunk az az jól érezzük vele magunkat minden helyzetben és figyelmes odaadó nos ha nem ilyen akkor meg ette a fene az egészet a szépség belsőből jön ha a külsőre mondják azt hogy szép akkor csak annyit mondanak "qrva jó mutat! " Érted? :))
2013. ápr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Ezek szerint sose voltál még szerelmes :S

Amúgy a tényleg jó pasik miért akarnának komoly kapcsolatot. Csak a kur-s érdekli őket, hiszen minden nő feltétel nélkül megfekszik nekik, majd hülyék lennének összebútorozni.

2013. ápr. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
illetve még annyit hozzátennék, hogy nem szép nő, olyan nincs, legalábbis a te olvasatodban. Légy k-rvás, egyből jó leszel, ezeknél a pasiknál. Ha van csö-öd akkor dobd ki, ha nincs akkor domboritsd a valagad.
2013. ápr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!