Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha valakinek azt mondom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek azt mondom a telefonban, hogy, , csak azért hívtalak, mert hallani szerettelek volna", azt a másik félnek vágnia kellene, hogy azért mondok ilyet, mert szeretem, nem? (Kicsit zavaros lett, bocsi. )

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 23:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hát kéne neki... :)
2013. ápr. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
igen:)
2013. ápr. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
ja de lehet ,hogy nem veszi a lapot
2013. ápr. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Mókusgyilkos ***** válasza:
o-ó :D akkor én már hány csajnak "vallottam szerelmet" te szent szr XD pedig csak vicces a hangjuk telefonon keresztül :D
2013. ápr. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Akkor mit mondjak neki? Nem akarom csak úgy kimondani, hogy szeretlek, téged akarlak stb.., még korai lenne :)
2013. ápr. 28. 23:29
 6/14 anonim ***** válasza:
Ja, nekem van olyan ismerpsöm aki teszi a hülyét, utána csodálkozik ha rámászik a barátjának gondolt fiú. Szerintem simán gondolhatja, hogy tetszik a hangja és valóban csak hallani akarod.
2013. ápr. 28. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Mókusgyilkos ***** válasza:
nincs baj a szöveggel csak én szeretek kétértelműségeket mondani h lássam a reakciót :D
2013. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mókusgyilkos ***** válasza:
6.: olyan hülye a világon nincs! :D ha úgy fogalmazná meg hogy fű de régen hallottalak, már-már hiányzott akkor lehet így is érteni de ebben a megfogalmazásban azért eléggé egyértelmű.
2013. ápr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
hát eszembe jutna... de az biztos, hogy jól esne:D
2013. ápr. 28. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Na jó, összezavarodtam :D

Akkor inkább azt kérdezem, hogy mit mondjak, neki, hogy tudassam vele, hogy odavagyok érte, szeretem őt?

2013. ápr. 28. 23:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!