Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a barátommal....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a barátommal. Vissza akar kapni, de közben egy másik csajra van rákattanva. Most akkor mivan?

Figyelt kérdés

2 és fél éven keresztül jártunk, nagyon jó volt, de apróbb zörejek miatt úgy gondoltam, jobb lesz a szakítás. Mondta is,h jó ötlet volt,merthogy így már látja,miket rontott el,és ha összejövünk,akkor máshogy lesznek ezek a dolgok,és hogy most jött rá csak igazán,mennyire szeret,stb. Minden erejével azon van, hogy visszaszerezzen,de közben meg egy másik csajra is rá van állva (aki ráadásul még előttem is tetszett neki),és most neki lájkolgat facebookon, meg róla beszél nekem,meg nekem mondja h szakítottak a pasijával, stb. Most ezzel mit akar elérni? Akkor annyira nem is akar engem? Ha már rögtön másik csajra nyomul.... ? Én mióta szakítottunk,azóta sem nézek rá más pasikra,és még csak egy lájkot sem engedek meg magamnak,erre ő, aki "hűű de nagyon szerelmes belém", máris talált másikat. Ami a legrosszabb benne,h szakítás után megbeszéltük,h mi zavarná legjobban a másikat,ha kivel jönne össze, és én mondtam neki,h ez a csaj. Most bosszantani akar? Vélemény? Hagyjam a francba,ne is találkozzak vele többet? Tudom,én dobtam el magamtól,azt csinál amit akar,de akkor miért akar visszaszerezni ennyire és miért adja le nekem azt a sajnáltatós szöveget h mennyire szerelmes belém és h meghal nélkülem??

20/L


2013. ápr. 28. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Az van mint nálunk. Amelyik előbb bejön.. Nem mindegy, hogy te kellesz neki vagy csak beéri veled.
2013. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez a pasi csak szórakozik veled. Te mindig is a szamara maradsz. Akit hol eldob, hol elővesz. Ha neked ez megfelel, akkor fojtasd.Ennél a pasinál ló nem leszel sosem.
2013. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vasárnap
2013. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is azt hittem "taktikázik" a pasim pedig csak simán ennyire gyökér volt, hogy nem tudta ki is kell neki.

Én döntöttem helyette. Kiadtam az útját örökre, pedig elhiheted még most is meghalok érte. De nem fogom végignézni ahogy én rá várok, neki bizonyitok, utána futok ő közbe talál mást.

2013. ápr. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Aztán kiderült h csak a szája volt nagy, nincs is másik csaj :D Ugyh végülis én is besz*ptam
2013. ápr. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem baj legalább nem kell ilyeneken idegeskednem. Nem irigylellek :( Hónapig enni se tudtam se aludni állandóan ezen idegeskedtem nekem elegem volt. Most h végre pontot tettem az ügy végére, sokkal jobb.
2013. ápr. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha Téged akarna, akkor megtenne mindent, de nem így van

keressél olyat aki szeret Téged N

2013. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!