Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezd elegem lenni, segítség!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezd elegem lenni, segítség! Hogy lehet megbékélni az egyedülléttel?

Figyelt kérdés
Most már hiányzik valaki,de nagyon...
2012. dec. 10. 10:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Miért mennyi ideje nem volt senki? 24F
2012. dec. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
1 éve.Tudom,h nem sok,de nagyon érzem a hiányát annak,h legyen mellettem valaki!
2012. dec. 10. 10:49
 3/17 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy ez nagyon társfüggésnek hangzik:/ És ezzel a gond igazán csak akkor kezdődik, ha valakivel összejössz. 24F
2012. dec. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Lehet,h annak hangzik,de ezt kb. két hónapja érzem! Ha a "függés" alatt arra célzol,h egy kapcsolatban sülve-főve együtt kell lenni és nem hagyok szabad teret neki,magamhoz akarom láncolni,akkor tévedsz!
2012. dec. 10. 10:56
 5/17 anonim ***** válasza:
Akkor tévedtem:D Viszont fura, hogy csak úgy egy hónapja jött elő...
2012. dec. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Az életben, ha valamit akarunk elérjük, ha nem akkor csak irigykedve vágyódunk utána...
2012. dec. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Hát,de könnyű ezt mondani! Nem vagyok egy kezdeményező típus,mindenáron csak azért ,h mégse legyek egyedül nem jönnék össze senkivel!Valamiért mindig olyanok találnak meg ,akikben én semmit nem látok...így aztán nem is megyek bele kapcsolatba.Kár,h ilyen nehéz találni egy embert,aki nem csak külsőleg ,de belül is rendben van!
2012. dec. 10. 11:15
 8/17 anonim ***** válasza:
Ez attól függ, hogy hol élsz, ha nem egy tanyán vagy egy elzárt kis faluban, akkor nem olyan nehéz faladat ez.
2012. dec. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Az ország második legnagyobb városában töltöm a hét 90%-át! :D
2012. dec. 10. 11:20
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor a hét 10%-át töltsd az ország legnagyobb városában:D:D
2012. dec. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!