Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érezhetek? Miért akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhetek? Miért akarom ennyire a társaságát? Mért vonzódom hozzá?

Figyelt kérdés
Helo:) Van egy srác akit nagyon szeretek barátilag és nagyon jó vele, de valamilyen szinten vonzódom is hozzá. Régebben is ismertem, de októberbe barátkoztunk össze jobban és azóta nagyonjóba vagyunk és tetszem neki és szokott ölelgetni és tegnap óta puszilgat is, én ellenkezni szoktam, mert van barátom. Tegnap vele voltam egy fürdőzőhelyen ahol az iskolával voltunk. Ott vele voltam jóformán végig és elvoltunk nagyon. Vele próbáltam ki egy csúszdát ahol féltem, vele csúsztam és vele voltam. Ott ölelgetett és puszilgatott.Nagyon szép dolgokat mondott nekem. Ellenkeztem az ölelés puszilás miattt, de élveztem valamilyen szinten hogy puszilgat.:) Semmiképp se akarom megcsalni a barátom és nem is tettem! Ennek a srácnak komolyan tetszem és vonzódik hozzám és én is. Elmondta hogy minél továbbig néz, annál szexibb és szebb leszek..:) És aztakarta hogy adjak neki egy puszit, de nem adtam. És állt is neki, mert éreztem. Ott feküdtünk a vízben és néztünk egy hotelt ami velünk szembe volt. Miközben bárhol voltunk, mindig átkarolt de egy ideig hagy6tam aztán nem engedtem. Szóval ott feküdtünk és aztmondta hogy 5 év múlva kiköltözünk ide és itt lakunk majd abban a hotelban és egésznap a vízbe leszünk és boldogok leszünk..:) Aranyos volt nagyon. Voltak pillanatok mikor mélyen egymás szemébe néztünk. Most azóta is vele akarok lenni, hiányzik a társasága nagyon. De legközelebb csak szerdán találkozok vele. Nem tudom mért vonzódom ennyire hozzá. Ez oylasmi kapcsolat ami ( aki ismeri az Alkonyatot) Bella és Jacob között van..:D de ez csak egy példa :D Annyira jó vele lenni, és mikor hozzámér olyan wáá . De nem járnék vele.
2013. márc. 29. 08:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd a pasidat, észre sem vennél más férfit.
2013. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!