Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lehet barátnőt szerezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet barátnőt szerezni?

Figyelt kérdés
Igen, tudom hogy elég nyitott kérdés ez, de mégis felteszem.Nyilván szingli vagyok, de már jópár barátnőm volt az évek során.Ám jelenleg már lassan egy éve nincs barátnőm, és fogalmom sincs, hogy az előzők hogy jöttek össze.Haverom példáúl elhatározta hogy ő csajt akar szerezni, aztán a diszkóba össze is jött neki, azóta együtt vannak.Én diszkóba borzalmas rosszúl ismerkedek, úgyhogy nekem sose jön össze, de hát az összes eddigi csaj szúrt ki engem,és nem én őket, tehát annyira gagyi nem lehetek.Nemtudom mennyire értitek a gondolatmenetemet, úgyhogy röviden ennyi a kérdés: hogyan és hol lehet a leggyorsabban barátnőt szerezni? (18 éves srác vagyok,igen tudom hova sietek, de az legyen az én bajom na)

2013. máj. 2. 00:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
hát en mostanában kb minden pasimmal Facebookon ismerkedtem meg..volt onnan 1 éves kapcsolatom.. rám írt h szia mozi korosztály mereelaksz. és csak jöttek a témák, onnan már h szia joreggelt h aludtal? és egesznap irtunk majd eljött a tali na és ott dől el:)
2013. máj. 2. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szia mizu * elirtam
2013. máj. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
de ilyenkor a csajok vagy letíltanak vagy elhajtanak a francba hogy mit érdekel...nem?:$ nemtom még sose mertem ezt megcsinálni,félek hogy azt mondja hogy "van pasim" vagy hogy "nem akarok pasit" stbstbstb
2013. máj. 2. 00:19
 4/12 anonim ***** válasza:
És ha azt mondja akkor mivan? Próbálkozol másnál.
2013. máj. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
és ha mindegyik ezt mondja?
2013. máj. 2. 00:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor addig próbálkozol amíg valaki megtöri a sort.
2013. máj. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Skype:vvargadavid ***** válasza:
Nyuggerotthonban
2013. máj. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vásárban. 150 Ft/kg
2013. máj. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én nemszoktam elhajtani:D max ha nemtud írni vagy egy perverz ír rám..am ne olyan lányokra írj akik a mellükről tesznek fel 50Képet hanem normálisakra:) és ez csak Internet irhatod amit szeretnél ha letilt sem dől össze a világ de ne úgy állj a lányokhoz h mindegyik tahó
2013. máj. 2. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
múltkor láttam a nagybani piacon egyet akciós áron
2013. máj. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!