Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tanácstalan vagyok segitséget...

Tanácstalan vagyok segitséget kérek. Szerintetek mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
A párommal babát szeretnénk csak az a baj h nem jön össze.a menzim össze-vissza van meg az ovumat sem tudom megállapitani h mikor van.Szerintetek menjek orvoshoz és beállitja nekem a menzimet?
2013. ápr. 4. 06:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Határozottan igen!

Ameddig így menstruálsz kevés lesz az esély a teherbeesésre.

Én is voltam.Elmentem a nőgyógyászomhoz aki adott rá gyógyszert.2-3 hónap alatt teljesen rendbe hozta a mensimet.

Nekem még cisztáim is voltak és átfújta a petevezetéket.Rá 1 évre estem teherbe.Ha hamarabb elmegyek a baba is hamarabb jött volna.

Sok sikert a babaprojekthez. :)))

2013. ápr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A rendszertelen mensinek számos oka lehet. Nekem belgyógyász-endokrinológus segített, a nőgyógyászok nem tudtak vele mit kezdeni, csak nyomták a hormonokat, aminek semmi értelme nem volt. Egy nagyon részletes vérkép, női-férfi hormonszintek, pajzsmirigy, 3 pontos cukor-inzulin teszt és kiderül, hol lehet a bibi.
2013. ápr. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló megfogadom a tanácsodat.:) Csak nekem még nincs orvosom mert nem rég költöztünk.De hamarosan keresni fogok 1 jó orvost és remélem minden rendben lesz :)
2013. ápr. 4. 08:05
 4/6 Kávétejszín ***** válasza:

Elsősorban én is azt tanácsolnám, hogy keress fel egy szakorvost, aki segíteni tud ebben.


Másodszor pedig úgy gondolom, érdemes elkezdened hőmérőzni, mert abból legalább látod, hogy mikor van peteérésed. Már az nagy segítség tud lenni, ha ezt 2-3-4 hónapig rendszeresen elvégzed, és látod, hogy átlagosan hányadik napon szokott lenni.

Vannak kifejezetten olyan oldalak, ahol ezt vezetni lehet, ilyen például a ciklus.hu


Sok sikert a babaprojekthez! :)

2013. ápr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! nem árt orvoshoz menned, de azért én leírnék egy bíztató példát. Sosem volt rendszeres a menzeszem, volt, hogy 50!!! napra jött meg, volt, hogy 27. Igazából nem foglalkoztam vele sosem, a peteérésem sem tudtam belőni és mindenféle orvosi segítség nélkül kétszer is terhes lettem. Először a második próbálkozásra, másodszor meg fél évet vártam rá. Ezt csak azért írtam le, hogy ne keseredj el:) Orvoshoz azért menj el!
2013. ápr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
11-re kaptam időpontot,tehát elfogok menni.Igaz magánrendelésre de annyit megér hogy legalább normálisan megvizsgáljon.Köszönöm a bíztató szavakat!!!Aranyosak vagytok!!:) de ha bármi tapasztalatotok van szivesen várom! :)
2013. ápr. 4. 09:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!