Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem kellenek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek az ilyen pasik senkinek?

Figyelt kérdés
17 éves srác vagyok. Nem vagyok egy magas kigyúrt álompasi, a hajam messze van a tökéletestől, sőt, néhány ember szerint a ruházati ízlésem is pocsék. Nem érdekel, hogy melyik lánynak mekkorák a mellei, vagy hogy csontsovány-e, mint a szupermodellek. Lehet, sőt, biztos, hogy nem mutatok olyan jól egy lány mellett, mint egy Edward-szintű etalon mintapasi, viszont tudok valamit, amit sok ilyen pasi nem: TÖRŐDNI és SZERETNI. Sok pasi csak egy lyukat keres, ahova dughatja, akinek a lány csak beáll a sorba, megtörténik, aminek meg kell, aztán kit érdekel, ha összetörik a lány szíve? Tényleg ez lenne az ideál? Senki sem értékeli, ha valaki megnevettetik, gondoskodnak róla, beszélgetnek vele és meg is hallgatják, sőt, segítenek is? Nem akarom magamat dícsérni, de mások szerint és saját tapasztalatom szerint is erre képes vagyok. Mégis, életemben nem volt még belém szerelmes senki. Tudom, hogy sokat számít a külső, de ENNYIT? Egy olyan lányt keresek, aki szerelmet akar, nem pedig egy díszt az oldalára. Aki nem ítél első látásra. Aki értékeli a humort. Aki nem egy topmodell, mégis vannak érzelmei. Miért nem kellek senkinek? Érdekelnek még valakit a belső értékek ebben az 3lcs3sz3tt világban? Bocsi hogy ilyen emelkedett lett ez az egész, csak tényleg nem értem.

2013. máj. 4. 23:05
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
0%
Jó külső, jó gének. Tudat alatt ez kell a nőknek a tökéletes utódhoz, évezredek óta. Olvass egy kis evolúciós pszichológiát...hátha megunod/megunjátok majd az ilyen kérdéseket.
2013. máj. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Köszi és biztos igazad is van. De mivel leszek okosabb ettől? Ha egyszer ilyenek a géneim, akkor game over, soha nem lesz barátnőm?
2013. máj. 4. 23:09
 3/38 anonim ***** válasza:
24%
A média sugallja ezt, első válaszoló! Régen a bénább srácok is simán becsajoztak! Lásd apám pl!
2013. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:

Szerelmet szeretnék, de alapvető dolog a vonzalom. Érdekelne hogy nézel ki, úgy tudnék véleményt alkotni. Szexuális kisugárzás is sokat számít, sokat dob azon aki nem olyan előnyös külsőre. Engem kicsit ijesztene, hogy ha azt érezném, hogy "ki akarod nyalni a seggem".


21/N

2013. máj. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
92%
A jó szándékodtól ájuljanak el, és attól, hogy szeretnél kapcsolatot? Ez a külsőnél is kevesebb. Kedves akárki lehet.
2013. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
Nem segget akarok nyalni, csak nem értem, hogy miért nincs manapság esélye az ilyen pasiknak.
2013. máj. 4. 23:12
 7/38 anonim ***** válasza:
66%
Ne általánosíts, vannak normálisak is!(Ritka de van) Hát amiről az első beszél az többnyire ösztön. Amelyik lány/nő az ösztönnek teret ad, és előtérbe helyezi a gondolkodás ellen annak nem sok esze van!
2013. máj. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom haver, én tudom magamról hogy csúnya vagyok, olyan fejem van mint egy rossz kockának, egyáltalán nem előnyős semmiféleképpen sem, szóval jó kis hátrányból indulok, vékony is vagyok, stb.. De manapság arra jöttem rá, hogy inkább leszarom a külsőmet, és azt csinálok amit akarok.. Most komolyan, ha odamegyek egy csajhoz dumálni, és nem akar tőlem semmit, akkor mi van? Ha bunkózni kezd, akkor jól leoltom, és otthagyom fetrengeni a saját szarjában, én meg megyek a következőhöz, csá..


Nem dől össze a világ, ha nem próbálkozok akkor nem lesz senkim, a nagy számok törvénye után meg idővel csak lesz valaki aki engem is helyesnek vél.. Nekem is van olyan csaj aki nagyon bejön, de megkérdezek 15 másik srácot azt mondják hogy nekik meg nem.. Szóval én inkább a saját stílusomra megyek rá, próbálok vonzó személyiséget kialakítani, hátha bejön.. Az a helyzet hiába beszélek róla mert ezt csinálni és gyakorolni kell, az elmélkedés hiábavaló..

2013. máj. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
Sokkal vonzóbb aki telibeszarja az egészet, mint aki kedveskedni akar és görcsöl. De most mondom ezt úgy, hogy bennem is megvan ez a vonás. :S :D
2013. máj. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
23%
Jajj, menjetek már ezzel az álszent dumával...ha megforgatod a csokit a sz@rban, attól még nem fogod megenni, hiába tudod, hogy belül finom. Aki megteheti, hogy az évezredek óta berögzült ösztöneit ne kelljen teljesen elnyomnia a társadalmi konvenciók miatt - mert mondjuk rendelkezik olyan külső adottságokkal, amikkel nyugodtan válogathat az ellenkező nemből - , miért lenne egyben eszetlen is? Savanyú a szőlő, vagy mi?
2013. máj. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!