Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem kellenek senkinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem kellenek senkinek a kedves, gondoskodó fiúk?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Mert a lányoknak az kell, h kutyaként bánjanak velük és semmibe vegyék őket. Hogy miért, az örök rejtély.
2012. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
11%
mert ilyen nem létezik?
2012. dec. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Hagyjuk már... Hiába lett 100x átrágva ez a téma, ugyanúgy nem értitek. -.-
2012. dec. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
nem a kedves és gondoskodó tulajdonságod az ami miatt nem kellesz senkinek, hanem a többi egyéb amiről nem esett szó. az hogy csúnya vagy nincs stílusod szar a dumád, a humorod meg annyiban kimerül, hogy saját magadat sajnáltatod. soroljam még?
2012. dec. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de kellenének 21L
2012. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyetértek a 21:01-es hozzászólóval. És hozzáteszem, hogy az én párom kedves és gondoskodó a többi jó tulajdonsága mellett :)
2012. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
46%
Én egy ápolt nagyon is igényes és stílusos srác vagyok. Szeretem az egyedi dolgokat normál határokon belül és egy elég érdekes hobbim van. Nem vagyok csúnya, sem alacsony még sem kellek senkinek csak lelkiznek velem meg barátként kezelnek.
2012. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
4-es te azt hiszed,hogy magamat sajnáltatom ezzel a kérdéssel?? Ja és nagyon klassz,hogy ennyire ismersz,hogy sorolod a tulajdonságaimat.. szerencsétlen
2012. dec. 9. 21:04
 9/10 Mókusgyilkos ***** válasza:
91%

jaj már :) kedves és gondoskodó.. egy bizonyos szintig..:)

és amúgy is egyik tulajdonság sem az a típus amit 1 gyors flört alkalmával meg tudsz mutatni nem de?

álszentség off 1 pillanatra könyörgöm :) + mit ér 2 jó tulajdonság ha azt leszámítva elviselhetetlen az illető legyen az férfi vagy nő.

2012. dec. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert a kedvességük kompenzáció a szar külsejükre. Azt hiszik, ha szar a külsejük, akkor ellensúlyozza ezt a gyönyörű szerű belső tulajdonságuk. Egy jó kinézetelű embernek nincs szüksége arra,hogy behódoljon, puncsoljon a másiknak, mert anélkül is kapós ha nő, és anélkül is megszerezhet azt akit akar ha faszi. Ellenben a ronda csúf emberek ezt nem engedhetik meg maguknak, muszály nekik nagyon jó pofát vágniuk,hogy esetleg lehessen valami.
2012. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!