Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek h komolyan gondolja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek h komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon régóta (évek óta) tetszik...nem beszélünk és nem is találkozunk sokat ha találkozunk is keveset beszélünk mert mindketten zavarban vagyunk (mert h én is tetszem neki elmondása szerint) fb-n nagyon jól elbeszélgetünk bár itt is ritkán beszélünk...az ő élete a foci körül forog minden nap edzés mellette egyetem...nem is nagyon foglalkozik a lányokkal mert tudja h nem lenne ideje egy kapcsolatra..de szerintem simán beleférne ha komolyan gondolná...mit tegyek h komolyan gondolja? hogyan érjem el nála h még jobban megkedveljen? annyira h tényleg beleférjen az életébe egy nő is? Nagyon szeretném ha velem lenne!

2013. máj. 5. 00:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szerintem nehezen fogod elérni nehéz egyszerre 3 dologra koncentrálni. Ha elkötelezett az egyén akkor meg pláne.
2013. máj. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha pl. nem találkoznátok minden nap, csak heti 2x-3x az is jó lenne szerintem, és így tudna koncentrálni az egyetemre is és a sportra is.


Mondd el neki, hogy nem az az igényed, hogy minden percben együtt legyetek és "megfolytjuk egymást" kapcsolatotok legyen, hanem olyan, mint amilyet az előbb írtam. Szerintem ha komolyan gondolja azt hogy tetszel neki, ez elég jó ajánlat lesz számára. Ha pedig elutasítja ezt is akkor hagyd a fenébe mert csak szórakozott veled, és éveket vett el az életedből a semmiért, mikor ismerkedhettél volna másokkal is ez idő alatt.


Minden esetre én szurkolok nektek! :)

2013. máj. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!