Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan gondolja, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan gondolja, vagy nem?!

Figyelt kérdés
A helyzet az,hogy van egy srác,akivel régebb együtt voltunk.Akkor nagyon rendes volt,meg minden,de sajnos egy idő után megszakítottuk a kapcsolatot,mert elkellett költözniük(tudni kell a srácról,hogy amúgy is sok barátnője volt és eléggé nőcsábász volt régen is,de azt mondta,hogy már nem,és a tények is ezt bizonyították,mivel rengeteget voltunk együtt,semmi arra utaló nyomot nem kaptam,hogy azalatt a pár hét alatt megcsalna..)Most újra itt vannak,és újra akarja kezdeni,azt mondja,még mindig szeret,bármit megtenne,hogy újrakezdjük.Én még mindig kedvelem,azóta is.(mellékesen,ameddig nem éltek itt,minden nap beszélgettünk,de csak mint BARÁTOK..)Hát nagyon elszánta magát,hogy ő 100%-osan megszerez,de a baj az,hogy kb.3 napja még életjelet sem hallottam felőle.Érdeklődtem a barátok körében,akik szintén nem tudnak semmit..Akkor most meggondolta volna magát,vagy mi ?!..Még csak fel sem hív..nem értem,mivel eddig rendszeresen tartottuk a kapcsolatot..Mi lehet a baj?

2013. márc. 29. 09:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy valami családi viszály van. Nem kell mindig a legrosszabbtól tartani. Még várhatsz néhány napot.
2013. márc. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te kerested őt? Telefonon vagy bárhol?
2013. márc. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy eddig tartott a "nagy" lelkesedése irántad, mivel rájött, hogy hajlasz a kezdéshez.
2013. márc. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem,én konkrétan nem kerestem,csak a barátai hívtak közben engem is,hogy tudom-e mi a baj.
2013. márc. 29. 11:23
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó,mikor utoljára beszéltünk akkor úgy viselkedtem mint egy jéghegy,úgyértem,semmi érdeklődést nem mutattam felé.Főleg,mikor mondta,hogy biztosan megszerez,akkor direkt húztam a dolgot.Amúgy pont ettől tartok,amit ide írtál..
2013. márc. 29. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!