Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, Fiúk! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Fiúk! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Októberben volt egy fiú akivel párszor randiztunk és egyik alkalommal megcsókolt, de mivel ez elég elhamarkodottra sikerült nem volt valami fényes csók... Azóta beszélünk, bár nagyon ritkán.. megígértem neki, hogy e miatt nem fogom lerázni, de becsaptam.. Nekem bűntudatom van azóta is, mert tetszik és nem akarom elveszíteni, de félek, hogy már késő ezzel! mit tegyek?? 16L

2013. máj. 5. 16:06
 1/3 anonim válasza:
A legtutibb ha találkoztok és megbeszéled vele a problémádat.Nincs jobb az őszinteségnél
2013. máj. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.. bár azért ez picit bonyolultabb!:(
2013. máj. 5. 16:57
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem mond el neki amit gondolsz v ijensmi:)csak nyugodtan..ne hagyd h olajra lépjen:)
2013. máj. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!