Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm és én elszeretnénk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm és én elszeretnénk menni bulizni neki is van pasija és nekem is van de a srácok aznap dolgoznának. Fiúk/lányok ti minden gond nélkül belemennétek, hogy a párotok elmenjen nélkületek bulizni?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 27. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha nem az a terved,hogy kinyaljátok egymást...

Nem tudom,most nincs.De ha lenne,bíznék benne annyira,hogy el engedjem.Mondjuk legtöbbször jobb nő nélkül...

2013. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Persze, attól h együtt vagy valakivel, még nem kell otthon ülnöd egész nap, és várni, hogy hazaérjen! :)
2013. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én nem csinálnék belőle ügyet. Csak ne legyen belőle heti rendszer, hogy egyik ide, másik oda megy és bizonyos határokat be kell tartani ,de ennyi. Mindenkinek kell egy kis szabadság a kapcsolaton belül is.
2013. ápr. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
1.es képzeld nem akarjuk kinyalni egymást
2013. ápr. 27. 15:22
 5/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok megint.Hát,örülök neki...

De az biztos,hogy attól,hogy buliba mentek még nem fog semmi történni,max táncolgattok,meg isztok egy kicsit.Abban meg semmi rosz nincs.

2013. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
a párom azt mondta,hogy ha sokat innék lehet megcsalnám
2013. ápr. 27. 15:31
 7/10 anonim ***** válasza:
mi simán járunk egymás nélkül is bulizni. most mi van ebben? a hideg ráz ki attól, amikor valakik lépten-nyomon együtt vannak, meg egymásnak a s.ggében.. nem egy buli kell ahhoz, h megcsaljon vki, ha akar, akkor megcsal amúgy is.
2013. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1. vagyok újfent .Szerintem,ha tényleg szereted,akkor akár seggrészegen se csalod meg.

Max ha elkábultál teljes k.o.val és valaki rád mászik,amíg te ájultan fekszel.De az meg szerintem csak annyi,hogy nem kell hányásig inni magad.Szerintem a buli az nem annyi,hogy iszok,amíg van pénzem.

2013. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ja és az ilyen pasit én a helyedben dobnám. hol a bizalom???
2013. ápr. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi együtt élünk a párommal, és "elengedem" haverokkal sörözni néha.. ami azt jelenti, hogy nem duzzogok, és nem hisztizek mikor elmegy. Egy kérésem volt, hogy szeretném tudni kivel megy, hová és kb. mikor jön haza, és ha elhúzódik, akkor dobjon egy sms-t, hogy ne aggódjam halálra magam. Ezt is csak azért szeretném, mert a gyerekkori barátja nekem rohadtul nem tetszik.. úgy forog a lányok után, mint valami defektes, még a tramplikat is csekkolja, és tök gáz... Múltkor is beszólt a pasimnak, hogy "mi van, kiengedett az asszony?" Meg is üzentem neki, hogy mindenki mással simán mehet bármikor, de egy ilyen kretén mellett féltem..
2013. ápr. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!