Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk! Nektek mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Nektek mennyi idő kellett az első csalódás után ahhoz, hogy újra talpáraljatok, és hogyan sikerült?

Figyelt kérdés
Írjatok kort is nemet is
2013. máj. 1. 09:49
1 2
 1/13 Minekaz144 ***** válasza:
100%

Nekem négy és fél hónap. De ép tegnapelőtt a névnapomon felköszöntött és sikeresen "feltépte" a sebeimet.


A lényeg, hogy meg kell szakítani mindenféle kapcsolatot az exel és megpróbálni lekötni magad. Nekem ez jött be.

2013. máj. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

5 év után szakítottunk a barátommal, mert megcsalt, rá 4 hónapra jöttem össze a jelenlegi barátommal. Egyesek szerint ez nem volt valami hosszú szünet, de a végén már nagyon nyögvenyelősen ment a dolog, lélekben már egyedül voltam..úgyhogy viszonylag hamar túltettem magam rajta, bár mindezek ellenére megszenvedtem a legelső heteket, mert én normális keretek között szerettem volna szakítani, iszonyú megalázó volt, hogy megtudtam, hogy lefeküdt valakivel..az borzalmas volt.

Most viszont nagyon nagyon boldog vagyok hálisten:)

23/L

2013. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ja igen még annyit tennék hozzá én is, mint az első válaszoló, hogy abszolút mindenféle kapcsolatot megszakítottam vele, kitöröltem a tel.számát, letiltottam face-ről, ami valaki szerint gyerekes, de ez a biztos...nekem így ment, minden hétvégén buli a barátnőkkel, hétközben munka vagy suli...a lényeg, hogy soha ne legyél egyedül mert akkor egyszerre elkezdesz agyalni.
2013. máj. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Az első szakításomon kb. 1 hónap alatt túltettem magam, de azért még egy 4-5 hónapig sokat gondoltam rá, reménykedtem.


De úgy lehet a legkönnyebben elfelejteni, hogy barátokkal eljársz szórakozni (nem feltétlenül diszkóba vagy kocsmába), pl. összejöttök gyakrabban valmelyik barátnál, havernál egy kicsit grillezni vagy csak iszogattok, beszélgettek egy kicsit (persze mindezt igényes keretek között)... Mozdulj ki a házból, nekem ez sokat segített.

25/F (akkor még 17 voltam)

2013. máj. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Esetleg még ismerkedhetsz is másokkal (ami ilyenkor nehéz), de soha ne beszélj neki a csalódásodról, szakításodról...

Hidd el, hogy eljön az az idő, amikor örülni fogsz annak, hogy így alakultak a dolgok, és már csak egy szép emlék lesz ez a kapcsolat, de mást nem fog többé jelenteni.

2013. máj. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nekem 1,5 év kellett az első kapcsolatom után. MOst meg már 2 hónapja bőgök, félek ez is annyi idő lesz :(((


Én dolgozom mint a güzü igyekszem elfoglalni magam, bulizok, uj hobbit kezdtem, eljárok szépitkezni is, ismerkedek stb... igy talán hamarabb sikerül elfeledkezni mintha letargiába zuhannék és magamba fordulnék. 24/L

2013. máj. 1. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű szakítás nálam még nem a csalódás kategóriája. Azokon viszonylag gyorsan túl van az ember. Ha megcsalás, bántalmazás vagy egyebek vannak, azon nehezebb. Mindkettőre volt példa, egyiken sem vagyok túl teljesen. A legfontosabb szerintem is, hogy minden diplomáciai kapcsolatot meg kell szakítani. Utána nappal munkaterápia, este barátok és alkohol. És idővel jobb lesz.

25/N

2013. máj. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ha még mindig szerelmes vagy az exedbe, akkor csak azzal fogod elfelejteni, ha találsz egy másik srácot/csajt, akibe bele tudsz szeretni. És a kapcsolatot meg kell szakítani az exszel.
2013. máj. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
remélem azért csajt találok majd :P 21F
2013. máj. 1. 12:10
 10/13 anonim ***** válasza:

2 év

20 l

2013. máj. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!