Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 2 pasit szeretek egyszerre....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 pasit szeretek egyszerre. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. máj. 5. 19:32
 1/9 anonim ***** válasza:

Egy lány velem is pont ezt játszotta, hogy két pasit szeret.

Persze később őt választotta, velem meg jól eljátszadozott. Undorodom tőle. Remélem nem te vagy az? Hova valósi vagy?

2013. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

ha a sztorit nem ismerjük...

Amúgy mindig azt válaszd aki másodjára tetszett meg!..mert akkor benne van valami különleges ami az elsőben már nincs meg..

2013. máj. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs. Akkor egyiket sem szereted.
2013. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha szemét lennék ennyit írnék : gruppen.

de nem vagyok az.. :D így próbálj meg választani ha nem megy egyik sem hozzád való..

2013. máj. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokáig nem volt pasim, aztán megistem egy fiút.. majd egy másikat! De mind a kettőt ugyan úgy szeretem, jó velük, különböznek, de mégis szeretem őket! (nem tudnak egymásról)
2013. máj. 5. 19:37
 6/9 anonim ***** válasza:
Azt,hogy szeresd továbbra is és add meg mind a kettőnek a kellő tiszteletet.
2013. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

énis azt mondanám, hogy akibe másodjára beleszerettél, azt válaszd!

vagy azt amelyik ugyanúgy szeret téged, mint te őt.

2013. máj. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Szia!

Én is ugyanebben a cipőben járok...van a férjem, őt is szeretem, mindent megadok neki, nagyon jó vele, meghitt, otthonos, biztonságos. De megismertem egy másikat, akivel izzik a levegő, és alig várjuk, h. találkozzunk, úgy kívánjuk egymást. Szeretek, és szenvedek. Elválni nem szeretnék, egzisztencia, + 2 gyerek miatt, de a másikat is annyira szeretem, és már kitépni sem tudom a szívemből.

Na, most olyanok válaszolhatnának, akik ugyanebben a cipőben járnak...

2013. nov. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

kedves utolsó, te egy idióta vagy. Ha azt az energiát és szeretetet a férjed felé fordítottad volna, amit a szerető kapott, nem lenne semmi gond. Remélem már észhez kapott a "férjed" és már rég túl van rajtad..

A kérdésre pedig nem válaszolnék, inkább kérdeznék,

Kit szeretsz? Miért szereted őket? El tudnál képzelni egy harmadikat is? lol..........

2014. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!