Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 férfit szeretek egyszerre!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 férfit szeretek egyszerre! Melyiket válasszam?

Figyelt kérdés
2hete szakítottam a volt barátommal(év után)estemegismerkedtem egy másik fiuval akivel azóta együtt vagyunk.hamar megszerettük egymást.teljesen egy véleményen vagyunk mindenben! de 3-4 napja megjelent az életemben ismét a volt párom.és azóta megállás nélkül sírok.mind a kettőben látok valami jót! de lehet h csak nem tudom magam túl tenni a volt páromon? nem akarok egyszerre 2 vasat tartani a tűzbe. de nem akarom elveszíteni 1iketse.segítsetek! és csak normális válaszokat kérek!
2013. jan. 30. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi döntsünk helyetted? Szerintem válaszd a régit.
2013. jan. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem azt mondtam h döntsetek.hanem segítsetek nekem dönteni!!!
2013. jan. 30. 18:53
 3/11 anonim ***** válasza:
Pontosan az ilyen szituációktól rettegek, hogy egyszer majd én leszek annak a másik srácnak a szerepében.:S Nem hiszem el, hogy nincs olyan lány, aki egy normális döntést képes lenne meghozni.:( Válaszd az újat!
2013. jan. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Döntsd el valami kiszámolóssal. Ecc pecc kimehetsz, stb.
2013. jan. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A régihez visszahúznak az emlékek, az új pedig az újdonság erejével lángol.

Ha a réginél, csak parázs van, az újnál csak a láng, akkor

is Neked kell tudnod, melyik az a férfi, aki mellett érzed a tüzet, szerelmet.

Parázs kevés, láng pedig hamar elillan.

Valamit azért csak súg a szíved!

2013. jan. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a harmadikat...
2013. jan. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
persze hogy súg a szívem....mind a 2ről jót is meg rosszatt is! ha tudnám mit tegyek nem írtam volna ide!
2013. jan. 30. 19:02
 8/11 Alexandra0908 ***** válasza:

[link] ;)


Nem szabad kibékülni az exekkel,egyszer már voltatok együtt,akkor nem működött...valószínű most se menne,vagy csak ideig/óráig,mert hiába a tisztalap,akkor is megmaradnak a 'tüskék..:/

2013. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mogyika befejezhetnéd már a műsort, mikor aki ismer az pontosan tudja, hogy mind a két faszi kidobott mint macskát c.rni.Mindkettő.
2013. jan. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
ki az a mogyika? ezt nekem írtad?
2013. jan. 30. 19:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!