Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én aggódom túl a dolgokat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én aggódom túl a dolgokat? Túl féltékeny lennék?

Figyelt kérdés
Barátnőm 20 km-re lakik tőlem és este elmegy egy házibuliba, de csak benéz. Én parázom szarrá magam, hogy mi lesz, ha jól érzi magát iszik, cigizik, esetleg megtetszik neki valami más srác ott aki rányomul? :/

2013. ápr. 13. 19:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennek megvan az esélye de ha szerelmes beléd elutasít érted bárkit akárki is az... Mégha gazdagságról van szó akkor is.. Szóval ha érzed h szerelmes beléd akkor ne félj semmitől.... és nem vagy túl féltékeny csak elő vigyázatos... Mert félted a barátnődet..(szerintem)
2013. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen :)

Ez csak egy buli... ha szeret téged, akkor nem fog ilyet tenni! Még ittasan sem! Ha pedig nem szeret, akkor adios amigos, így is, úgy is...

2013. ápr. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Tudom, de olyan rossz, hogy nem lehetek ott vele én. :/
2013. ápr. 13. 19:52
 4/13 A kérdező kommentje:
Megbízok benne, hogy nem tesz ilyet, de ha igen akkor tényleg Adios Amigos.
2013. ápr. 13. 19:54
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mértnem mész el vele? Ott aludnál nála és van 1 közös program este is... em csak facen beszélgetés vagy telefonon..
2013. ápr. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor egy féltékeny hős mint te vagy, veszi a fáradságot és elkiséri szíve hölgyét, hogy a saját szemével megbizonyosodjon, hogy nincs vetélytárs a közelben:DD


Legalábbis egyszer velem igy volt mikor az adott férfi ilyen volt mint te:D

2013. ápr. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ezen nem kell izgulni, ha szeret nem tesz semmit, ha meg megtenné, akkor ezt bármikor és akkor ez csak egy alkalom lenne rá, de ne izgulj már N
2013. ápr. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Kicsit OFF-olok bocs. Na ez az srácok, itt a hiba. Mindkettőnk szülei szigorúak, most írhatom, hogy 17/f, de attól még szigoróúak és ilyen ottalvós cuccot neeem engednek és közlekedés is macerás jogsim nincs még ugye, hát na... ilyen ez a dolog.
2013. ápr. 13. 20:00
 9/13 A kérdező kommentje:
*szigorúak
2013. ápr. 13. 20:01
 10/13 anonim ***** válasza:
ha jól érzi magát mért baj? vagy ha épp iszik valamennyit és cigizik szeritnem az sem ebfolyásolja a kapcsolatotokat. Ha jól megvagytok és szeret nyugi ugysem fog megcsalni.
2013. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!