Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a dolgokat? (többi lennt)

Figyelt kérdés

5 hónapja vagyunk együtt a barátommal.Most hazudnék ha azt mondanám, hogy sosem csókolózunk de mostanában egyre többet csinálja azt, hogy ha szeretném megcsókolni mindig valami kifogást keres..(erről egyszer már beszéltem vele) például: nézzük a tv-t és odahajolok hozzá, hogy csókolózzunk és ad egy szájra puszit és akkor kérdeztem, hogy most megint mért nem lehet? akkor jön az hogy ő most tv-t néz, vagy fáradt és pihenni szeretne.Ha én hívom valahova nem jön el de ha a haverja hívja akkor már rohan is. Sokszor van az, hogy a szex-et sem akarja minden féle hülye kifogás miatt. Mindig én állok elé, hogy megbeszéljük a dolgainkat ha éppen valami vita van, és mindig engem okol érte. Ha ott vagyok náluk általában bedugja a fülhallgatót és halgatja a zenét, a szülei szolgálnak ki mivel ő képtelen nekem behozni akármit is. A kiszolgálást ugy értem, hogy ők mindig kérdezik, hogy nem vagy szomjas,éhes? hozok ám csak szólj. De én nekem tőle esne jól, hogy lássa esetleg rajtam, hogy most mire van szükségem. Nem nagyon fejezi ki mostanában azt sem, hogy szeretne. Mondani sem mondja. Régebben ( első 2 hónapba minden tökéletes volt) De már semmi se jó akármit csinálok. Azért írom ide a problémámat elsősorban, mert én úgy érzem rengeteg dolgot tettem érte, ő semmit, de már beszéltem vele ezekről és azt mondta változtat a dolgokon de semmi változást nem látok, és reménykedem benne, hogy valaki tudna adni egy jó tanácsot, hogy mit kellene még tennem, vagy én reagálom túl?

18/L 22/F



2013. ápr. 10. 18:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Hááát nem igazán kíván téged..nem vagy büdös?
2013. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem vagyok büdös.-.-
2013. ápr. 10. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, de szerintem nem szeret. :-/
2013. ápr. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hozd fel neki a szakítás témát, ha "pozitívan" reagál tehát megnyílik és tudtok beszélni akkor jó!De ha ez sem érdekli akkor jobb ha elválnak útjaitok,mert ennek így nem sok értelme van!
2013. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem reagálod túl, teljesen igazad van, hogy ez nem normális dolog. Amit leírtál, abból teljesen az jön le, hogy már nem szeret, megunt. Ne haragudj a nyers válaszért, de sajnos ezt én így látom. Tapasztalatból...
2013. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez már nem szerelem sajnos...
2013. ápr. 10. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
beszéltünk ezekről, azt mondta változtat de ugye semmi változás, és szóba hoztam azt is, hogy mivel sokat vitatkozunk megfordult a fejemben az is, hogy szakítsunk, és ő azt mondta h most változtat és ha továbbra is ez megy, hogy vitázunk ilyeneken akkor szakítunk, mivel, hogy inkább most mint, hogy még évekig így húzzuk. De szerintem, ha szakítanánk egyáltalán nem lenne letörve és nem tenne érte, hogy ne veszítsen el.
2013. ápr. 10. 19:07
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem olyan megérzésem van,hogy megcsal...de remélem tévedek.
2013. ápr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy nincs igazad, de nekem is megfordult a fejemben de..(!) munka után egyszerre haza megy ezt tudom, vagy éppen hozzám jön vagy én hozzá. Jelszavát tudom, és nem az a típus, annyira ismerem, vagyis remélem, hogy ebben nem tévedek.
2013. ápr. 10. 19:16
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szeret. Viszont emellett nem lehet kizárni a megcsalás témát. Ahogyan olvastam már próbáltad ( próbáltátok ) a problémát megoldani de eredménytelenül. Azt is olvastam, hogy tudod a jelszavát tehát leköveted, nos ez azt is bizonyítja, hogy nem bízol benne. Nem lát el étellel ( nem törődik veled ), egyáltalán nem szeret téged !? vagy csak veled van még valamiért. Undorodna tőled, hogy nem csókol meg ? Nem hiszem, hogy érezne bármit is irántad ezen viselkedés módot olvasva... Szakíts vele, fiatal vagy ráadásul ne kötelezd el magad ha annyira akarod, egy olyan férfival élj aki ilyen... mint ő... biztos van olyan srác/férfi az életedben vagy csak lesz, aki tisztel, szeret, megbecsül és törődik is veled.


23/L

2013. ápr. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!