Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van még esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esélyem arra, hogy később újra együtt legyünk?

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottunk a barátommal azzal az indokkal,hogy nyár eleje felé külföldre fog menni dolgozni,bár ez még nem biztos!..Azt mondta,hogy jobb így,hogy most mondja el nekem mint hogy akkor amikor elmenne! Sajnos nagyon nehezen tudom magam túltenni rajta,hiszen ő volt a mindenem!Igazából ma még beszélünk,ő azt akarja barátok legyünk,én is szeretném!Későbbiekben lesz valami remény ?

2013. máj. 6. 10:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez mekkora szemétség. Be ne dölj neki. Én ilyenért nem szakitanék. Magamt kinoznám ezzel. Kimennék és ha biztos a hely kihivnám a lányt magamhoz.
2013. máj. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt más áll a háttérbe. Nem azért szakított veled mert külföldre megy én úgy gondolom. Legalábbis az én párom nem szakítana velem mert kimegy dolgozni. Vagy fordított esetben én sem. Más ismerőseim is vannak így, ha igazán szeretne ezt nem tette volna meg. Meg az a fura hogy azt írtad hogy nem is biztos hogy kimegy, de ő már szakít veled. Érdekes.
2013. máj. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy nem ezért szakitott. Ha ettől külön mennének az emberek alig lenne párkapcsolat Magyarországon.
2013. máj. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én a helyedben elfelejteném örökre. Nem bántanám magam azzal, hogy barátok maradunk és mig én reménykedek addig összejön mással. Magadnak okozol szenvedést. Ebből már nem lesz semmi. Ne is akarj ilyen emberrel együtt lenni!

Tiltsd le a fenébe és keress mást!

2013. máj. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Az a helyzet,hogy én még sulis vagyok!Sajnos nagyon semmiben sem tudnék neki segíteni mivel nincs még saját keresetem!Igazából a pénz miatt sem akar itthon lenni.11 év van köztünk eddig minden jól ment!Azt mondta,hogy ha nem is kerül ki külföldre,akkor olyan rendszeres maszek munkákat fogadna el,és nem lenne rám sok ideje és ez így neki sem,meg nekem sem lenne jó...Nem tudom,tényleg mi tévő legyek!..
2013. máj. 6. 10:37
 6/11 A kérdező kommentje:
Ja és nem csak dolgozni menne ki,hanem pár évig ott is maradna!
2013. máj. 6. 10:39
 7/11 anonim ***** válasza:

Nagyon kis naivka vagy még...

Nem a munka miatt szakított, ez teljesen nyilvánvaló!

2013. máj. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Aj ne is mondjátok ... Mondta nekem,hogy nincs lány és egy ideig nem is lesz neki!Mondta azt is,hogy egyedül szeretne lenni mert nem érti még saját magát sem!Azt mondta szeret,és,mondta is hogy nem kis időt voltunk együtt!Igazából meg értem egy kicsit,nem sokat keres egyedül van szülei is külföldön élnek!Saját autó,saját ház + még én!Lehet könnyebb lenne a helyzet,ha én is tudnék neki anyagiakban segíteni
2013. máj. 6. 10:45
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazatok volt!Tényleg naiv vagyok,de hogy ennyire,azt én sem gondoltam volna ...
2013. máj. 6. 22:49
 10/11 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel. Tudom könnyű mondani mert szereted még nagyon, de el fog múlni. És hidd el, hogy kellenek az ilyen tapasztalatok is, mert ezek nélkül mindig ilyen kis naív maradna az ember. Nekem is volt sok ilyen tapasztalatom, én is bedőltem sok mindennek, de most már úgy gondolom, hogy megérte. Az én anyukám is mindig megmondta előre, de az ilyeneket a saját bőrömön kellett megtapasztalnom. Ezek nélkül nem lennének tapasztalataim és még mindig maradnék azon a naív szinten:) és ezt nem sértésnek szánom!!
2013. máj. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!