Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátnőm inkább a szakítá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőm inkább a szakítás felé hajlik azért van esélyem hogy meggyőzzem hogy maradjunk együtt?

Figyelt kérdés
Most szünetet tartunk és holnap találkozunk. A szünet során mindig mondta hogy idő kell még hogy döntsön hogy hogyan tovább és ha most kéne döntenie akkor inkább legyen vége. Én viszont meg akarom győzni róla hogy jobb ha együtt maradunk. Szerintetek van esély rá hogy meggyőzzem vagy csak áltatom magam vele?
2010. nov. 4. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Miért akar szakítani veled???

Szerintem egyébként nincs esélyed.

2010. nov. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vanmég rá esélyed de ha veledmarad nembiztros h sokáig.. én a barátnőmet meggyőztem 1hétig birta ma dobott ki rendesen:S
2010. nov. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!