Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom eldönteni, van még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom eldönteni, van még esélyem?

Figyelt kérdés

Volt egy barátom akivel korábban én szakítottam. Ez már lassan egy éve lesz. Azóta is jóban maradtunk voltak közös programjaink. Az utóbbi időben sokat találkoztunk, úgy éreztem lehetne köztünk újra valami. Megkérdeztem, hogy neki mi a véleménye erről, és mivel szerintem nem teljesen egyértelmű a válasz írjátok meg ti mit gondoltok. Azt válaszolta, hogy "nem tudja tudna-e engem megint szeretni, mert a szeretet egy folyamat. Most nem járunk így nem szeretjük egymást".

Hogy kell ezt érteni?


2012. jan. 2. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A szeretet nem azon múlik, hogy jártok-e vagy sem.
2012. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
honnan a pibõl tudjam mit érez???? :D
2012. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha szeret veled lenni, akkor szeret. És sem értem mit magyaráz. Miért szakítottatok?

Nekem gyanus, hogy nem vagy a női ideálja, ha megdugni se akar egy ilyen egyértelmű kijelentés után.

2012. jan. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért szakítottunk mert én akkor valaki mással akartam járni. Ő ezt nem tudta mert nem akartam bántani és nem mondtam neki. Legfeljebb sejthette.
2012. jan. 2. 23:30
 5/5 A kérdező kommentje:
Ezek után valami ötlet?
2012. jan. 2. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!