Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány, akivel egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, akivel egy ideje nagyon jó baráti kapcsolatunk van, most egyedülálló, és én kezdek többet érezni, mint barátság, mit tegyek?

Figyelt kérdés
A lány nem rég szakított a barátjával, már sokszor gondolkoztam, hogy lehetne köztünk több is, de sosem léptem úgy felé, és barátok vagyunk, sokat vagyunk együtt, elmegyünk erre-arra moziba, vacsorázni stb, de mégsem úgy..furcsa helyzet, valami segítséget szeretnék?! :)

2013. máj. 8. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell látnod...

Ha úgy érzed,kérdezz rá esetleg.

2013. máj. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha most szakított akkor várj. Amúgy mennyi ideje vagytok barátok?
2013. máj. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold át, hogy biztos működne-e ez egy kapcsolatnak is. Nekem is van olyan fiú barátom, akivel sülve főve együtt vagyok, de nem tudnék vele kapcsolatban lenni. A rossz tulajdonságait barátilag tudom kezelni,tűrni, de kapcsolatban nem biztos, hogy tudnám, és ha nem tudnám, nem akarnám a kapcsolatot, és nem hogy a kapcsolatunk, de még a barátságunk is tönkre menne, de ha tönkre nem is menne, már nem lenne olyan,mint most. (persze ez csak a saját véleményem, gondolatom) És azt is jól gondold át, hogy a barátsága ér többet (ami életre szól), vagy a szerelme, amit nem lehet tudni, hogy meddig tart. (persze ez is szólhat egy életen át :) ) Remélem tudtam segíteni egy kicsit, sok szerencsét! :)
2013. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigieket :-) kb. 1 hónapja lett vége, de csak 2-3hónapos kapcsolat volt
2013. máj. 8. 15:16
 5/5 bolondos<3csajszi válasza:
Szia.Az a helyzet,hogy én is igy vok most.Egy sráccal nagyon jó spanok vunk,de kezdtem iránta érezni és elmondtam neki.Nagyon laza,de azért úgy érzem,h kedvel csak nem vallja be magának.Szerintem beszéljél vele,mert hogyha halasztgatod ,annál rosszabb lesz neked.Csak tudjad,h mégis megéri e reménykedni vagy küzdeni érte.
2013. máj. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!