Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szex után ez történik velem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után ez történik velem. A többi lent. Mi lehet az oka? 19/F

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyanok válaszát várom akik már jártasak az ügyben, nem pedig életükben 2x rárántottak.. szval van 1 barátnőm ő 17, én 19 vagyok és nem nagyon szeretem az óvszert.. néha amikor már nagyon belelendülünk akkor beteszem neki. de csak pár pillanatra h ő is érezze picit de énis viszont nem merem sokáig, mert félek nehogy valami átmenjen belé akár nem szándékosan is.. viszont mikor megtörténik ez után kézzel kielégitjük egymást stb.

pár nap mulva a makkomon piros kis pöttyök, dudorok jnnek ki kb egy hétre és utána ha mindennap jol megmosom eltűnik. MI EZ?? Kérlek értemes válaszokat adjatok mert fontos nekem ez a dolog, és kényes a téma. Köszönöm



2013. máj. 8. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ballagjatok el a nőgyógyászhoz/urulógushoz
2013. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem menj el vele bőrgyógyászhoz, lehet hogy eltűnik de lehet akár gomba is
2013. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"de csak pár pillanatra"

Ennyi erővel akár maradhat is. Nem az időn múlik, hogy elkapsz-e valamit, vagy terhes lesz-e a lány.

2013. máj. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
jólvan még nem vagyok 1 akkora szexkazan ha az lennek nem kerdeznek..
2013. máj. 8. 20:53
 5/12 anonim ***** válasza:
Nana, meg te vagy ideges?Tessek lecsapni a segged, s feltenni az ovszer ember.19 eves vagy, vagy 14?S ha mar idaig eljutottal menj el egy urologushoz, s vigyed a baratnod nogyogyaszhoz.S azt mondom neked, ne neked alljon fennebb, mert szar ugy, de tenyleg.
2013. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
baszod ha nem tudsz normalis kommetet irni huzz innen
2013. máj. 8. 21:04
 7/12 anonim ***** válasza:
eddig mind normális volt. Doki! valószínűleg van valami fertőzésetek.
2013. máj. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nezd az biztos hogy nem normalis ha dudorok jonnek ki a f#rkadon,es az is hogy itt a gyakorin ezt senki sem tudja meggyogyitani.Akarmennyire is gaz meny el urologushoz az a tuti amit o mond!!Vagy (es most nyilvan lehurrognak majd paran),keress ra a neten mi lehet az-nekem egy 10 eve voltak valami gennyes sebek a f#rkamon,nemi betegsegeket abrazolo kepek alapjan talaltam par hasonlot,a tunetek alapjan kikovetkeztettem mi a pontos bajom,rakerestem hogysmint kezelik es egy sima antibiotikum kuraval elinteztem...nade akkor 20 voltam,most 30 vagyok es aztmondom MENJ ORVOSHOZ bazzeg!!! Remelem segitettem...
2013. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudjuk, nem is tudhatjuk!!!! Orvos.
2013. máj. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
sztem érzékeny a farkad a gumira.
2013. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!