Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az már régen rossz, ha járok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már régen rossz, ha járok egy fiúval, de nem akarok vele lefeküdni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, nagyon szeretem őt mint embert, mint férfit. Viszont nagyon csajozós, de eddig csak hosszútávú kapcsolatai voltak. Nagyon szeretnék vele együtt lenni, összebújni vele, csókolózni, fogni a kezét... meg hasonlók. De nem akarok vele lefeküdni, legalábbis hosszú ideig biztos nem, mert nem bízok benne annyira. Ha szakítanánk is egy rövid időn belül, legalább tudnám, hogy én nem voltam meg neki, nem voltam egy a sok közül. De nem tudom, hogy kibírnám-e felnőtt létemre, hogy ne álljak ne ellen, ha konkrét szexre kerül a sor. Nem tudom mit tegyek... tanácstalan vagyok nagyon.

2013. máj. 9. 19:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt már tényleg nem értem... Én nem jövök össze olyannal, akivel nem akarok lefeküdni.
2013. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ez mind szép és jó, de bármennyit nem várhatsz
2013. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azért nem akarok vele, mert nem kívánom szexuálisan, sőt... nagyon is. Hanem a bizalom miatt... nem akarok, hogy egy strigula legyek neki én is.
2013. máj. 9. 19:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én meg nem jövök össze olyannal, akiben nem bízom.
2013. máj. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj erős lenni és csak akkor feküdj le amikor az agyad is azt mondja. Nem amikor testileg megkívánod.
2013. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 putyííí ***** válasza:
100%
".....mert nem bízok benne...." egy kapcsolat legalapvetőbb feltétele a bizalom! Keress olyat akiben bízni tudsz!
2013. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ketté lehet szedni azt a két dolgot, hogy ha valakit kedvelsz, és megint más kérdés, hogy bízol is benne. Na, én ugyan így vagyok...
2013. máj. 9. 19:50
 8/11 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem bízol benne, nem tom minek jártok.... -.- Addig ne is d*gj vele. Aztán vagy szakít egyikőtök emiatt, vagy nem, és idővel bízol benne. Ennyi.
2013. máj. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehet kedvelni valakit, de a párodban bízni kell, az hogy kedveled nem elég. Nem normális kapcsolat a tiétek, és idővel élhetetlen is lesz, vagy megcsal, vagy elhagy majd. Nem lehet így állni a dolgokhoz, próbálj bízni abban, akivel együtt vagy.
2013. máj. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ha nem bízol benne, akkor olyan dolgokat kell együtt csinálnotok, ami ezt erősíti, vagy kimutatja, hogy nem megbízható. Általában betartja az ígéreteit? Érezhetően őszinte veled? Képes őszintén beszélni veled, olyan dolgokról amiket nyilvánvalóan nem mondana el másoknak?

A bizalom egyrészt nem csettintésre alakul ki. Tehát, vagy ott van vagy nincs, hanem fel kell építeni, ha számítasz rá kisebb dolgokban, akkor megbánod, vagy megnyugodhatsz. Ezek olyan dolgok, amiket meg kell figyelned, végig kell gondolnod. Másrlszről nem mindig a másikban van a hiba, ha mi nem tudunk benne bízni. Lehet, hogy minket sok csalódás ért, és rá kell jönnünk, hogy egy kapcsolatban hajlandónak kell lenni hibázni, mert a legbiztosabb módja annak, hogy ne hibázzunk az, ha nincs is kapcsolatunk, ugye. Úgy tuti nem bántanak.

2013. máj. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!