Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon még mindig szeret?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még mindig szeret? Lehet még esélyem?

Figyelt kérdés

Ma lettünk volna 3 hónaposak a barátnőmmel, de tegnap bemondta az unalmast... Ő 20 éves, én meg 24. Szeretem, mert szeretem, de azt is tudom, hogy nagyon sokat bántottam. Otthon sincs minden rendben náluk, ezért is folyamatosan szekáltam, hogy álljon ki magáért, meg ne viselkedjen úgy, mint akit el lehet nyomni. Ne hagyja magát, és legyen erős. Aztán az elmúlt 2 hétben, mintha minden megváltozott volna. Előtte ha eljött /akár suliba ment másnap, akár dolgozni/, mindig hülyéskedtünk, beszélgettünk, szexeltünk. Amikor szeretett volna valami új ruhát, mindig mondtam neki, hogy menjünk el, vegyünk neki valamit. Kiejtette a száján, hogy állatkertbe akar menni, hát megvettem a jegyeket, és mentünk. A másik, ami zavart még a kapcsolatunkban, hogy a barátnője /hosszú sztori, hogy miért haragszok a barátnőjére, de csak annyi, hogy az én barátnőmnek az exével feküdt össze.../ mindennél fontosabb volt neki. Meg is említettem, hogy miért érzem azt, hogy én nem vagyok annyira fontos a számodra, mint Ő? Mindig azt mondta, hogy Te máshogy vagy számomra fontos. Nos, lényeg a lényeg... Tegnapelőtt itt volt nálunk, összevesztünk, haza akart menni éjszaka, de nem engedtem. Akkor megkérdeztem tőle, hogy mit szeretne? Velem akar-e maradni, vagy sem? A válasza az volt, hogy: IGEN, VELED AKAROK MARADNI, MERT SZERETLEK! Erre, tegnap kijelentette egy beszélgetés alkalmával /azt már nem is mondom, hogy Viberen/, hogy nem tudja, hogy mit akar, meg gondolkozott tegnapelőtt este a kapcsolatunkon. Szeret, de nem tudja mi van a szerelmével... Ma lettünk volna 3 hónaposak. Nem keresem, mert azzal tudom, hogy tönkretennék mindent. Ha a kapcsolatunk megérte volna a fél évet, el akartam jegyezni, mert úgy érzem, hogy ő az, akiért tényleg képes lennék bármire. Én komolyan gondolom a kapcsolatunkat /vagy gondoltam/, és képes lennék változtatni azért, hogy ne legyek ennyire bunkó vele szemben. Zavarta/zavarja a káromkodásom is, amit próbálok hanyagolni, de ha már ez lett a szavam járása, nem sokat tudok ellene tenni. Szerintetek van még értelme várnom, vagy engedjem el? Nem vagyok már tinédzser, és tudom, hogy a sült galamb nem repül a számba. Nem fogok neki esdeklő sms-eket írni, ha ma kidob, és nem fogom hagyni neki, hogy uralja a kapcsolatunkat, mert akkor csak ki lennék használva. Gondolok itt arra, hogy hagyok neki időt /bár amikor az exével szakított, rá 1 hétre megismert engem, találkoztunk, volt csók, de mégis mondta, hogy nem tudta még elfelejteni az exét... Aztán nem adtam fel, beszélgettünk egymással, és megesett a második találkozás, a koncertünk napján meg összejöttünk/. Érdeklem még szerintetek, vagy túl sok volt a veszekedés, és inkább menekülne tőlem? Mindig mondta, hogy nem szól semmit, de egy ideig gyűlik benne, aztán minden előtör. Megbántam, hogy folyamatosan szekáltam, hogy ne hagyja magát elnyomni, álljon ki magáért. De úgy látszik, hogy nem volt nyerő, hogy nem akartam, hogy bántsák. Szeretem, és vissza akarom kapni... Felmelegített káposzta, és egyéb hozzászólások hülyeségek, mert tudom, hogy egy kapcsolat, ha vége is lett, még tud működni.


Köszönöm előre is



#szex #szerelem #kapcsolat #hónapforduló előtt
2013. máj. 10. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmiképp sem szabad esdekelni előtte... De attól még írhatsz neki egy sms-t hogy találkozzatok, és beszéljétek meg az egészet normális hangnemben veszekedés, kiabálás nélkül... Elmondod neki, hogy szereted, és vele akarsz maradni de nem könyörögve, hanem meghatóan közlöd vele. Felhozol pár régi jó sztorit amit együtt átéltetek és lehet hat a szívére... De ha azt mondja, hogy nem hát akkor sajnos nem tudsz neki mit csinálni :/ ha elkezdenél könyörögni és lepattintana az gáz.. Ha meg azért fogad vissza, mert megsajnál vagy valami akkor is magaddal szúrsz ki mert úgysem fog sokáig tartani. Ezért elmondod neki mit érzel, és az övé legyen a döntés. De ezt személyesen kell megbeszélni! úgy sokkal hatásosabb na meg látod az arcán a reakcióját. :)
2013. máj. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat. Igen, tegnap is írta, hogy semmiféleképpen nem akar velem maradni sajnálatból, vagy ilyesmiből, mert az nem lenne az igazi. Írta, hogy ne hívjam ma fel /mert ugye 3 hónaposak vagyunk/, mert nem akar sírni a melóhelyén. Tudom, hogy valahol szeret, de tény, hogy nagyon bunkón viselkedtem vele. Az is igaz, hogy késő bánat, eb gondolat, meg hogy akkor kellett volna változtatnom, amikor még együtt voltunk, mert kikövetkeztettem volna, hogy mi lesz a vége. Eddig vártam. Tegnap már én is rájöttem, hogy vajon búcsú szex volt az utolsó, mert érzem, hogy ma történni fog valami. Meg is történt. Fáj, hogy pont azzal rontottam el a kapcsolatunkat, hogy meg akartam óvni, és nem szerettem volna, hogyha bántja bárki. Ezáltal én bántottam a legtöbbet, és gonosznak érzem magamat. Nem szerettem volna, ha idáig fajul a dolog, és úgy voltam vele, hogy "áhh, úgyis együtt maradunk, hisz szeret". Tévedtem. Rosszul mértem fel a helyzetet. Most lesznek vizsgái is, meg pont megjött neki, ilyenkor alapból érzékenyebbek a lányok. Mellé még ugye az én baszogatásom is közrejátszott. Ejj de jó volna, ha minden menne a régi kerékvágásban. Várom tőle az irományát, amiben kijelenti, hogy vége... Tegnap is ezt akarta már mondani, de valamiért még nem mondta ki. Ma nem találkozunk, de érzem, hogy ennek a kapcsolatnak itt vége szakadt.
2013. máj. 10. 10:34
 3/4 anonim ***** válasza:

a felmelegített káposztás dolog baromság.. nem káposzta a kapcsolat ez hülye hasonlat..

velem a napokban hasonló történt..

ÉS szerintem meglehet hogy csak zavart most, nem tudja mit akar ilyesmi, én erre tudok gondolni. Ha annyira összetartoztok akkor úgyis együtt lesztek még! :) Bocsi ha nem segítettem ezzel de én így fogom fel.

Szép napot!

2013. máj. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogyha együtt kell lenni, akkor együtt is maradunk. De most ebben a szituációban csak az üzenetét várom, hogy mikor mondja, hogy átgondolta, és nem tud velem maradni. Nem számítok már rá, hogy a szíve fog gondolkozni az esze helyett... De akkor sincs még semmi veszve, hisz hagyom, hogy hadd élje a saját kis életét, aztán majd vizsgák után megkeresem. Érdeklődésemet fejtem ki iránta, és majd kiderül a többi :) Köszönöm a válaszotokat.
2013. máj. 10. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!