Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha lenne egy lány, akiröl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lenne egy lány, akiröl tudod, hogy tetszesz neki, és régebben vagdosta magát (de már megbánta és nem csinálja! ), akkor járnál-e vele?

Figyelt kérdés

2013. máj. 10. 14:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ilyenért nem szabad elítélni senkit.. én ha tudnám hogy ez volt régebben annál jobban éreztetném vele hogy most szeretem és nem kell félnie semmitől és ha valami gondja van akkor itt vagyok neki :)
2013. máj. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Természetesen. Lány vagyok, de ha lenne fordított esetben egy ilyen fiú (és van is), akkor megpróbálnám vele. Ez nem kifogás. Ha vagdosná is magát, megpróbálnék neki segíteni :)
2013. máj. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Emlékszek rád. Ki is írtad ide hogy mit csinálsz. Ha te vagy az.
2013. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
3, segíteni vagdosni? XD
2013. máj. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
bocs, kettesnek ment...
2013. máj. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
:D nem dehogy! Rosszul fogalmaztam :) megpróbálnék neki segíteni az életében, hogy abba hagyja a vagdosást
2013. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem, nem én voltam...
2013. máj. 10. 15:21
 8/20 Pretty_Fighter ***** válasza:
Persze,mindenki követ el hibákat.
2013. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Hát legalábbis lennének fenntartásaim. Az ilyen ember gyanús, h nem százas.
2013. máj. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 xyu ***** válasza:

Szia!

Igen ez nem lehet kizáró ok egy kapcsolatban... viszont az is meglehet hogy nem tudta teljesen abbahagyni ezt a vagdosást és hogyha például szakítotok vagy összevesztek könnyen lehet hogy kárt tehet magában, de erre szerintem kevés az esély de mindenképpen bele kalkulálandó dolog.

2013. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!