Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van itt olyan lany aki szakito...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan lany aki szakitott a baratjaval hosszu ido utan egy masik pasiert es aztan megbanta? Vagy valaki akinek bejott a valtas?

Figyelt kérdés
21L vagyok nehez helyzetben....
2009. okt. 6. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejött.=)

20/l

2009. okt. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
Igaz, nem vagyok lány, sőt, hermafrodita sem. Én szakítottam barátnőmmel. Amolyan "vagy ő vagy a gép" kapcsolat volt. Gép nem sír ruhákért, és mindössze egyszer kell húzni, utána stabil a kapcsolatunk.
2009. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Gondolom ez is te vagy, én az újat választanám... vagy egyiket sem, hogy kicsit elrendezzem magamban, és rájöjjek melyiknek kellek úgy igazán.

2009. okt. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Épp ott vagyok, egy hatalmas válaszút előtt. KÉpzeld el, hogy két út van előtted(jobb, bal). Egyenes előre nincs tovább, úgy forgott a sors kereke, hogy nincs. És nem tudok dönteni. NEm nem másik pasi. Eltérő jellemek, sok veszekedés, csalódás, szerelem teljes mértékű elmúlása. Szeretet van,aggódás, de anyámat is szeretem, és nem akarom h baja essen. Remélem érted a hasonlatot. Szóval itt az érdekes, hogy nem mittam, nem tettm még lépést. Miatta. Féltem. Tudom, hogy képes nagyon nagy hülyeségeket csinálni, egy komoly kapcsolatból kiszálás után. Félek, hogy otthagyja az esélyét, a normális sulira. Hogy nagyon kemény drogokhoz fordul, hogy kicsúszik a keze az életéből, de nem véletlenül(akkor nem is félnék ennyire) hanem szándékosan, amit 2 évig együtt építettünk. Az anyja semmilyen hatással nincs rá, nem is tud rá hatni sehogysem. Barátai vannak, akik mellé állnának, de velük is most zűr lett. Szóval egyedül otthon, a gép előtt ülve, vérben tocsogva. Sajnos így látom a szakítás utáni jövőképünket. És ez gáz...Én erős vagyok, félév és újra tudok mosolyogni(talán). De őt féltem. Nem azért mert szerelmes vagyok(sajnos már nem), hanem mert csodálatos 2 évünk volt, jó nem a legtökéletesebb....de jó volt. Alapjáraton egy rendes ember,és nagyon remélem, nagyon hamar utánnam talál valakit, aki eg erős határozott, és jobban hasonló személyiségű höly mint, én. Azt akarom, hogy goyrsan kigyógyuljon belőlem..gyorsan feletjsen..de nem könnyű.Mondom jóember, és amaga módján romantikus, csak mi nem jöttünk soha annyira ki, zene, filmek, könyvek, és baráti eltérések mindig nagyon komolyan voltak. Nézőpontjaink mások voltak. stb..szóval. Szar a váltás, hacsak nem is más pasi miatt..de szar..
2009. okt. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ha szakítasz egy sráccal, egy másikért, annak megvannak az okai. A kapcsolat nem működik elég jól ahhoz, hogy ne legyen elcsábulás. Ez intő jel. Viszont függ attól is, h mióta vagytok együtt. Ha rövid ideje, még nem alakult ki a dolog esetleg, kell idő, amíg meg lesz a kötődés. Ha hosszú ideje, lehet, hogy elmúlt a kezdeti érzés. De az is lehet, hogy ez simán egy rossz periódus. Viszont, ha szakítasz a sráccal, egy másikért - akármi is lesz az új pasival a dolog vége - megmarad benned valami, hogy az első sráccal mi lett volna, ha nincs szakítás. Ez olyan kötődés féle, hogy te voltál a szemét. Mindig tudni fogod, hogy az a srác szeretett, és te hagytad el. Legalábbis szerintem.
2009. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem olyan volt, hogy miután bő féléve kerülgettük egymst elég egyértelműen, de (most lényegtelen okoból) nem történt több (mégis amolyan láthatatlan "szerződés" volt), mikor adódott egyszer egy alkalom, úgy döntöttem meglépem, összejöttem valaki mással. Nem volt hosszú életű, viszont annyira nem is bántam - ráébresztett milyen buta voltam. Ezután jöttünk össze azzal a sráccal, mentve a menthetőt (kölcsönösen, miután észbe kaptunk), hiába. Nem tudtuk helyrehozni, valahogy ott maradt a csorba, hogy képes voltam továbbállni. Persze, minden eset egyedi - nyilván más tényezők is voltak.
2009. okt. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!