Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy tudnám elérni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elérni, hogy a barátnőm jobban tiszteljen?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek, én nem egy kigyúrt állat vagyok istenkomplexussal, aki azt akarja, hogy minden olyan szinten működjön a házban, mint a szexuális forradalom előtt. Egyszerűen csak:


- úgy érzem, hogy természetesnek veszi már, hogy mellette vagyok

- általában ő "javasolja", hogy mit csináljunk, az én ötleteim pedig háttérbe szorulnak

- lett egy kisállata (valamilyen labrador keverék, valószínűleg német juhász és labrador), és azóta a vele való foglalkozás teljesen átrendezi a programjainkat --> állatorvoshoz kell vinni, kutyaiskolába, sétáltatni (azt mondja ezt a fajt sokat kell sétáltatni, ezért kell kétszer kimennünk vele naponta, ez igaz amúgy?)

- ha adok neki vaamit, akkor úgy érzem, hogy csak egy rövid ideig örül neki, utána visszaáll minden az ajándék előtti szintre, persze tőle én ritkán kapok valamit

- ha sétálunk, rendszeresen irányítani akar

- én rendszeresen megdicsérem a ruháját, és mondom neki, hogy szeretem, de viszonzásul nagyon ritkán jön valami (a ruhámat azért nem várom el, hogy megdicsérje...)


NEM akarom leuralni, én egyenlő partnerként szeretném kezelni. Csak azt akarom, hogy olyan legyen, mint a kapcsolatunk elején (2év), amikor ha akart valamit, megkérdezett róla, együtt találtuk ki a programjainakt, amikor még észrevette, ha rossz kedvem van, és amikor még ő is mondta, hogy szeret. Rossz ember volnék, hogy ezt akarom?



2013. máj. 11. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
VIselkedj férfiasabban. Esetleg 1-2 macsóst adhatnál neki... :D
2013. máj. 11. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy kicsit sem. Te szászor többet érdemelsz ennél..:) mond meg a barátnődnek,hogy ez téged zavar! ne hallgasd el előle..Csak hozd fel a témát,és egyenesen mond el neki..Ha szeret,megérti,ha nem,akkor meg természetesnek veszi a jót..Ugyanez a problémám,csak lány vagyok,ha gondolod,írj privát üzenetet.:)
2013. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Legyél határozottabb. Nem nem tisztel, csak nem érzi úgy, hogy elég határozott lennél.

A kutyát pedig naponta többször kell levinni, ha nem akarod, hogy összesz@rja meg hugyozza a lakást.

2013. máj. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez a nő téged nem szeret, el van veled, mert nincs más. Szerintem zárd a soraidat.
2013. máj. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát vannak olyan emberek, és sajnos elég sokan, akik szinte családtagként kezelik a kutyát. Ebben az esetben nagyon kellene teperned, hogy megelőzd őt.

A kutya az kutya, meg van a helye, és nem kell emberszámba venni

2013. máj. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ne dicsérd, ne mondd h szereted, legyél vele minél bunkóbb, akkor tisztelni fog! Ja és nézz ki jobban!
2013. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beszélj vele erről.

(Amúgy a kutyát tényleg minimum 2-szer sétáltatni kell, főleg ha panelban laktok, akkor nem árt még 1-2 alkalommal pluszban elevinni akár csak a tömb elé hogy elintézze a dolgát.)

2013. máj. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ilyen fajta kutyának meg pláne nagy a mozgásigénye. Panelbe nem is vennék ilyet. Amúgy miért nem akarod, ohgy megdicsérje a ruhádat? Nem jó hallani ,hogy "de jól áll rajtad, pont hozzád illik" stb? Dehogy nem!


Beszéld meg vele. Picit ellaposodott a kapcsolatotok. A kutyasétáltatás jó dolog, az is lehet közös. Lehet több közös pont kell az életetekbe. Kicsit mutass nagyobb érdeklődést a kutyák iránt. Cserébe hátha ő is fog irántad.

2013. máj. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Felhasznaloinev válasza:
Ugyan ez a probléma nálunk is..sajnos. most megpróbálom nem agyon dicsérni. Hátha felfigyelrá vagy nem tudom én ebbe már kezdek amúgy beleőrülni
2019. ápr. 11. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!