Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tegnap szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap szakított velem a barátnőm 3 év után! Mit csináljak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Tegnap szakított velem a barátnőm 3 év után. Azt mondta hogy szeret,de a szerelmet nem érzi! Én nagyon odavagyok érte! Kérdeztem lehetünk-e még együtt akkor azt mondta hogy 35%-ot ad hogy még leszünk egy pár. Amikor elment akkor nagyon sírt és bocsánatot kért tőlem! Ilyenkor hogy tudom visszahódítani? Illetve meddig várjak? Vagy ilyenkor mi a teendő? Még soha nem voltam ilyen helyzetben! És én nagyon szeretem őt.

2013. máj. 11. 10:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
hátezgyökér
2013. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ne keresd egy ideig,ülepedjenek le a dolgok.Kevés esély van rá ,de lehet hogy hiányozni fogsz neki.Bár ha ezt így kimondja egy nő,ott már komoly elhatározás van,nem most jutott ez eszébe.
2013. máj. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
55%

"Azt mondta hogy szeret,de a szerelmet nem érzi!"


Sehogy ne próbáld visszaszedni, mert nem lesz jó vége és mindkettőtök mégjobban sérülni fog. Ráadásul még meg is gyűlölitek egymást.Voltam ilyen helyzetben 20-23 éves koromig. Megundorodtam az illetőtől egy életre és én is sajnálatból(+ az anyám nyomott ezerrel, hogy milyen "jó party") fogadtam vissza.

2013. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nézz ki jobban, mint a másik srác, akit talált helyetted!
2013. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Kezdjétek elölről.

Randizgatás stb.

2013. máj. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem próbálj továbbra is a barátja maradni és jó kapcsolatban lenni vele. Az õ döntése innentõl, h mit akar tõled, az is lehetséges, h egy idõ után hiányozni fogsz neki.
2013. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Általában ha egy csaj szakít, akkor neki már ott van valaki, nem egyszer tapasztaltam ezt akár magamon, akár ismerősi körben. Visszahódítani, meg várni meg nincs értelme, ha egyszer vége, akkor legközelebb is vége lesz, a legfontosabb hogy próbálj minél hamarabb továbblépni.
2013. máj. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

"Általában ha egy csaj szakít, akkor neki már ott van valaki,"


Ez sem igaz, mert nekem sem volt ebben a helyzetben senki, sőt..

2013. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szeret, de nem szerelemmel - ennyi

sajnálom, de ezt kimondta, ebből már nem lesz semmi

nincs rá esély N

2013. máj. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok adjam fel? Semmit nem tudok csinálni? :( Én ezt nem bírom ki...
2013. máj. 11. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!