Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám neki elmondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám neki elmondani, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Van 1 lány a suliban aki nagyon tetszik nekem. Kicsit régebben a barátnőével reggelente néztek engem. Mikor odanéztem mind ketten elkapták a fejüket. Mikor elmentem előttük nevetgéltek. Szerintetek mit kéne mondanom neki?

Mert félek, hogy hülyeséget mondok vagy kiröhög. Vagy ilyesmi.



2013. máj. 11. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
"Helló, Dávid/Jani/Peti vagyok! :)" Laza, vicces...
2013. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
xDDDD. Ezzel most mit tegyek? :D
2013. máj. 11. 15:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem először mindig csak 1-2 percet hagyj magadnak, szóval mondjuk becsöngetés előtt, mert akkor tudod mondani hogy "sietek órára". Ennyi idő alatt annyira nem lehet elrontani semmit.

A lényeg hogy nem kell vele egyből mélyreható beszélgetést kezdeményezni, csak egy "szia. azon gondolkodtam volna kedved egyszer megenni egy fagyit velem?" vagy valami ilyesmi. A lényeg hogy mosolyogj, ne dadogj, hanem azt a keveset határozottan add elő. Cseréljetek egy elérhetőséget, vagy beszéljétek meg hogy jó akkor majd fészbukon, lefixáljuk mert most menned kell, nagyon örültél a találkozásnak :). Ha tényleg szimpatikus vagy neki, nem fog egy ilyenre nem-et mondani.

2013. máj. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:) köszi ucsi az a baj hogy lehet hogy majd elekzdek dadognmi az idegeségtöl xD
2013. máj. 11. 16:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nézd. Én nem olyan rég nagyon megkedveltem egy fiút (már-már beleszerettem) úgy h előtte még csak meg sem fordult a fejemben h bármit is érezzek iránta. Kedves volt, vicces, utalgatott, nevettetett és egy idő után arra jöttem rá h te úristen jobban kedvelem mint gondoltam volna. Bár az is lehet h csak engem könnyű levenni a lábamról :) Előttem már leírták. Próbáld megnevettettni próbálj szemezni vele . nem mindig jöhet össze de semmi sem kizárt. :)
2013. máj. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!