Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak most? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak most? Nem akarok hazudni neki, (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ő (fiú) azt mondta nagyon szerelmes belém, és nagyon tetszek neki.

Én nem érzek így iránta. De én próbáltam időre bízni hátha én is szerelmes tudnék lenni belé idővel.

Most is ugyan úgy érzek,iránta , INKÁBB csak szeretem, és ez nem egyenlő a szerelem érzéssel.

Tetszeni tetszik nekem, de más nem.

Nem akarom őt becsapni, csak nem találom a szavakat arra , hogy hogy mondjam el neki ezt az érzést, hogy Szeretem de ez számomra nem szerelem.

Nehéz elmondani, nem tudom miért, talán mert nem akarom megbántani, vagy fájdalmat okozni neki ha tényleg ennyire mély érzelmei vannak irántam.

Nem akarok vele ,az érzéseivel játszani, mert én nem vagyok ilyen.

Még az elején vagyunk ennek az ismerkedésnek.

De adott még egy szájra puszit, és nekem nem volt ez az BUMM érzésem, úgy értem amikor valaki nagyon szerelmes és felhők felett jár, stb...

én 15(lány) ő 16.

Nagyon sokszor átfutottam ezeken a gondolatokon, végső soron írtam ide ki.

Hátha valaki tudna ,, segíteni,,.



2013. máj. 12. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:

"Nem akarok vele ,az érzéseivel játszani, mert én nem vagyok ilyen."


Na ezt mond el neki is, így okozod a legkisebb fájdalmat. Csak őszintén!

2013. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Figyelj. Muszáj neki megmondanod. Csak szépen mond el neki. Mindent. Itt nem lehet mást csinálni.. ://
2013. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

:( Nagyon nehéz, mert utána mi lesz velünk ?

a maradjunk barátok pedig számára biztos nem jönne össze.

és hülye dolog is lenne nem igaz ?

Nem szeretném megbántani, lehet ezek az utolsó napok már már sajnálatból voltak vagy tényleg abban bíztam , hogy az idő oldja fel.

2013. máj. 12. 15:44
 4/10 A kérdező kommentje:

Jó lenne ha lenne mellettem valaki, szeretne, ölelne,... de ha nem szeretem akkor CSAK ezek miatt a dolgok, érzések hiánya miatt nem szeretnék együtt lenni azzal akit nem szeretek, hogy úgymond kárpótolja a hiányérzetem. és Nem is szeretnék neki csalódást okozni.

De igazából nem szeretnék még kapcsolatot.

2013. máj. 12. 15:49
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nézd a szerelem nem olyan dolog ami mindig azonnal kialakul és erdőket éget fel annyira vad. Ha kedveled a srácot, és tetszik is lehet hogy kialakulnak a dolgok köztetek.

Én is voltam úgy barátnőmmel hogy az első pár hónap elég nehézkesen alakult, dolgozni kellett érte hogy működjön, de sikerült, és összejött.

Ugyanez van most épp két kollégámmal akik összejöttek, de már jó ideje lehetett tudni hogy a lánynak tetszik a fiú, de valahogy soha nem alakult ki, és most pár hónapja jöttek össze, azóta sincs vad románc, de nagyon jól megvannak.

Szóval ha nem akarod elveszteni, adj egy esélyt, az élet nem úgy működik mint a filmeken, hogy első szájra puszi és akkor pofon ként rád szakad a szerelem, sőt igazából ez elég ritka.

Viszont ha úgy érzed hogy ez teljesen esélytelen, akkor mindenképp mond el neki, és zárjátok le a kapcsolatotokat mert a srác innentől kezdve csak szenvedni fog. Nem sok szarabb dolog van mint az egyoldalú szerelem.

De az alapján amit írtál én mindenképp arra voksolok hogy próbáljátok meg, engedd el magad, és ha 1-2 hónap múlva még mindig ezt érzed, akkor meg lehet válni egymástól végleg, viszont egy próbát megér véleményem szerint.

2013. máj. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszi, a tanácsot/választ.

Nem tudom miért de sokkal jobban inkább a barátnőimmel szeretnék lenni suli után is.

Szóval nekem a barátnőim lehet hogy még fontosabbak.

meg ez az állandó találkozás iskolában , nem tetszene .

Túl sok lenne nekem.

Ha őszintén elmondom neki ezt, hogy számomra ez nem szerelem érzés, akkor nagyon $zar lesz iskolában találkozni vele, vagy Számomra, vagy számára, de leginkább valamilyen téren mindkettőnknek.

És lehet odaszegezné azt a kérdést hogy AKKOR EDDIG MI VOLT EZ AZ EGÉSZ KÖZTÜNK ?- és azt hinné csak játszottam vele, és átvágtam.

2013. máj. 12. 16:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

De most mit vársz?:) csináltál magadnak egy kényelmetlen helyzetet, sajnos ebből nincs jó kiút. Bizony az életben ennél jóval kellemetlenebb helyzetekben is lesz majd részed. Ha pedig neked szegezi a kérdést, akkor mond el neki amit itt leírtál. Tetszik neked, kedveled is, de valahogy mégsem vagy belé szerelmes, szóval nem működne a részedről a dolog.

Az elején biztos egy kicsit nehéz lesz, de ezért is mondják hogy házinyúlra nem lövünk, nálam is osztálytárs meg munkatárs kilőve, mert ha ott valami összeveszés, vagy szakítás van akkor mindenkinek kínos.

2013. máj. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nehéz elmondani. :/

A házi nyúlra nem én lőttem hanem ő .

Ismerem is ezt a mondást és TELJESEN IGAZ.

De nem akarok elfutni a beszélgetés elöl, megbeszélem vele.

2013. máj. 12. 16:18
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Értem én hogy ő lőtt, de kettőn áll a vásár, ha már mondásokkal dobálózunk :D

Mindenesetre jól teszed ha megbeszéled vele :) egy kalappal.

2013. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Most mondanám, Nincs kettő négy nélkül :D

vicceltem,

Nagyön köszönöm, azt a kalapot, szükségem lesz rá :)

2013. máj. 12. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!