Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismerkedtem valakivel, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem valakivel, de nem akarok magamról hazudni, egy kis segítség?

Figyelt kérdés

Nagyon röviden csak annyi hogy nagyon kedves lány, 20 éves, az a fesztiválozó, koncertekre járó, sok barátja van és szeret bulizni. Az a gond hogy én az éles ellentéte vagyok, introvertált, itthonülő típus, alig van barátom - nem azért mondom hogy sajnáljam magam, de tényleg így van. Elkezdtünk beszélgetni, már mondta is hogy "határozottan nagyon jófej srác"-nak tűnök. Nagyon kedves, intelligens és vidám egyéniségnek mutatkozik még így interneten keresztül is.


Viszont lehet nem hangsúlyoztam neki eléggé, bár tudja, hogy nem vagyok valami bulizós típus.Konkrétan felsorolt egy rakás helyet ahova el szokott menni, és megkérdezte én hol szoktam bulizni, pedig én tényleg nem szoktam szinte sehova eljárni, max. kocsmázni néha.


Hazudni nem akarok, maximum elferdíteni minimálisan az igazságot. De szerintetek, ha elmondom neki hogy én alig szoktam eljárni ilyen helyekre (koncertek, bárok, stb...) az jó ötlet? Tényleg tetszik a csaj. 23/F



2012. okt. 23. 17:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem úgy adod elő magad, mint egy pattanásos nyomorék kis kocka, nem lesz semmi baj. Nyugodtan mondd el neki az igazat.
2012. okt. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még azt nem mondtam hogy tényleg frissen ismerem (pár napja), de eddig csak online beszélgettünk.
2012. okt. 23. 17:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Soha nem érdemes hazudni egy párkapcsolatban
2012. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Az őszinteséggel hosszabb távon csak nyerhetsz. Ha nem érdekled így, akkor legalább még az elején kiderül, ha meg igen, akkor nem görcsölsz rajta. :)
2012. okt. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ő olyan, Te pedig ilyen vagy. Szerintem egy jó kapcsolat ALAPJA, hogy minimum felvállalod azt, aki vagy, elvégre a másik azért szeret Téged, amilyen vagy. Nem értem mért kéne véka alá rejeteni az igazi énedet.
2012. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Passzold át nekem őt bro, mert pont olyan, mint én :D


Amúgy mindent félretéve, szerintem ne hazudj neki. Lehet, hogy pont az olyan srácokból ábrándult ki, akik az ő köreiben mozognak, és pont valakit keres, aki őszinte, és akit tud szeretni, nem b@ssza át, stb...


Hosszútávon pedig nem működhet egy kapcsolat, ami hazugságokra épül. A másik pedig, hogy pár ártatlan kérdés xy helyről, és levágja, hogy kamuzol.

2012. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Végül is nemsokára írok neki, lehet hogy egyfajta vallomás is lesz, de üsse kő, már elhatároztam. Aztán ezentúl vagy bejövök neki vagy nem. Csak nem akartam mindent egyszerre rásózni, hogy én nem vagyok olyan mint a "többiek", stb...
2012. okt. 23. 18:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy ment/megy a dolog?
2012. okt. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ugy néz ki a dolog hogy örült, hogy ennyire őszinte vagyok vele, szerinte sokban hasonlitunk, mellesleg het vegere egy szolidabb randim is lesz vele. :)
2012. okt. 26. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!